reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Plamienie po stosunku

Kate2106

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
5
hej :)
Jestem dwa miesiące po porodzie i dopiero odważyłam się na stosunek z mężem. Oczywiście wszystko delikatnie i powoli, a i tak miałam lekkie plamienie. Takie ledwo różowe. Myślicie ze to przez ten stosunek cos mogło sie poruszyc? Nie chce panikować, ale to mój pierwszy poród i wszystko dla mnie jest nowe, a z czymś takim nie chce od razu lecieć do lekarza, bo to było tylko raz przy podcieraniu. Czy któraś z Was tak miała?
I jeszcze jedno pytanie dodatkowe kiedy od porodu dostalyscie okres? Dodam, ze karmie piersią i słyszałam ze to może miesiączkę opóźnić dużo. :)

reklama

Annna30

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Ja dwa miesięce po porodach ani nie myślałam o stosunku :) ból krocza po nacięciu i pęknięciu mnie blokował. Karmiłam dwójkę dzieci podobnie jedno 10 drugie 11 miesięcy. Przy pierwszym dziecku okres się pojawił po 8 miesięcach przy drugim po 11 miesięcach.

baby_55

potrójna mama :)
Miasto
KRAKÓW
Rozwiązania
0
Lekkie plamienie czy krwawienie może się pojawić, spokojnie. Co do okresu to przy pierwszej ciąży miałam po 8 tygodniach po porodzie mimo karmienia ale już w drugiej dopiero pół roku po skończeniu karmienia się pojawił ;) przy trzecim też po zakończeniu karmienia , także różnie to bywa

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry