reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie po stosunku

Kate2106

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
4 Wrzesień 2018
Postów
123
hej :)
Jestem dwa miesiące po porodzie i dopiero odważyłam się na stosunek z mężem. Oczywiście wszystko delikatnie i powoli, a i tak miałam lekkie plamienie. Takie ledwo różowe. Myślicie ze to przez ten stosunek cos mogło sie poruszyc? Nie chce panikować, ale to mój pierwszy poród i wszystko dla mnie jest nowe, a z czymś takim nie chce od razu lecieć do lekarza, bo to było tylko raz przy podcieraniu. Czy któraś z Was tak miała?
I jeszcze jedno pytanie dodatkowe kiedy od porodu dostalyscie okres? Dodam, ze karmie piersią i słyszałam ze to może miesiączkę opóźnić dużo. :)
 
reklama
Ja dwa miesięce po porodach ani nie myślałam o stosunku :) ból krocza po nacięciu i pęknięciu mnie blokował. Karmiłam dwójkę dzieci podobnie jedno 10 drugie 11 miesięcy. Przy pierwszym dziecku okres się pojawił po 8 miesięcach przy drugim po 11 miesięcach.
 
Lekkie plamienie czy krwawienie może się pojawić, spokojnie. Co do okresu to przy pierwszej ciąży miałam po 8 tygodniach po porodzie mimo karmienia ale już w drugiej dopiero pół roku po skończeniu karmienia się pojawił ;) przy trzecim też po zakończeniu karmienia , także różnie to bywa
 
Do góry