reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie w polowie cyklu

Madzik87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Lipiec 2011
Postów
367
Miasto
Gdańsk
Witam,
Kochane staraczki co sądzicie o moim przypadku...Jestem obecnie w 16 dc (średnio cykl trwa 27 dni) . Z sobotę na niedzielę kochałam się z mężem i po jakimś czasie, wraz z nasieniem wypłynęła brazowa wydzielina. Zaznaczam że nie był to jakiś ostry seks ;) potem wszystko było ok. W środę znowu zaczęłam plamic na brązowo,były też różowe niteczki krwi. Wczoraj byłam u giną. Niby wszystko ok. Nie mam nadżerki, z macica wszystko ok, owulavja była, tworzy się ciałko żółte. Dzisiaj znowu trochę mam brązowej wydzieliny. Jak myślicie co to może być?
Pozdrawiam
 
reklama
Witam,
Kochane staraczki co sądzicie o moim przypadku...Jestem obecnie w 16 dc (średnio cykl trwa 27 dni) . Z sobotę na niedzielę kochałam się z mężem i po jakimś czasie, wraz z nasieniem wypłynęła brazowa wydzielina. Zaznaczam że nie był to jakiś ostry seks ;) potem wszystko było ok. W środę znowu zaczęłam plamic na brązowo,były też różowe niteczki krwi. Wczoraj byłam u giną. Niby wszystko ok. Nie mam nadżerki, z macica wszystko ok, owulavja była, tworzy się ciałko żółte. Dzisiaj znowu trochę mam brązowej wydzieliny. Jak myślicie co to może być?
Pozdrawiam
Ale jak gin nie wie, skąd to było, to jak my mamy wiedzieć? :D może przydarzyło Ci się po prostu plamienie śródcykliczne. Na owulacyjne za późno, na implantacyjne za wcześnie.
 
plamienie 16dc? To wygląda na okołoowulacyjne, ale kto tam wie.
@Owulacja ja jestem niepłodnościowo skrzywiona, więc moje rady i doświadczenie czasem może wnieść więcej szkody niż pożytku :D
 
Dziękuję za odpowiedzi :)
Sytuacja u mnie rozwinęła się do takiego momentu że w poniedziałek robiłam test z rossmana FACELLE i wyszedl od razu pozytywny... Jestem w szoku że tak szybko i od razu mocna kreską, nie wiem co o tym myśleć... jestem od niedzieli za granicą i nie mogę nawet bety zrobić:/ wczoraj dosyć mocno plamiłam, Dzisiaj już mniej.
 
Do góry