reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie

Sarafina

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Czerwiec 2019
Postów
33
Witajcie jestem w 10 Tc w sobotę dostałam plamienia oraz zapalenia pęcherza byłam w szpitalu 3 dni dostałam antybiotyki luteine i magnez plamienia ustalmy antybiotyk dziś brałam ostatni raz i dziś znów zauważyłam plamienia są brudno czerwone. Nie wiem co mam myśleć ani robić
 
reklama
Ja bym sie nie zastanawiała tylko jechała do szpitala... Oczywiście nie martw sie na zapas, pewnie jest wszystko ok, ale w takich przypadkach trzeba działać. Nosisz dziecko pod sercem.
 
Witajcie jestem w 10 Tc w sobotę dostałam plamienia oraz zapalenia pęcherza byłam w szpitalu 3 dni dostałam antybiotyki luteine i magnez plamienia ustalmy antybiotyk dziś brałam ostatni raz i dziś znów zauważyłam plamienia są brudno czerwone. Nie wiem co mam myśleć ani robić
Jedyne co możemy Ci doradzić to konsultację z lekarzem.
Plamienia zawsze są stresujące, ale rzadko groźne.
W szpitalu pewnie robili ci USG. Wszystko było ok? Co w ogóle powiedzieli o tych plamieniach?
 
Jedyne co możemy Ci doradzić to konsultację z lekarzem.
Plamienia zawsze są stresujące, ale rzadko groźne.
W szpitalu pewnie robili ci USG. Wszystko było ok? Co w ogóle powiedzieli o tych plamieniach?
Tak na USG wszystko było w porządku powiedzieli, że to możliwe od zapalenia pęcherza bo dziecku nic nie zagraża
 
Wiesz ,ale skoro zapalenie pęcherza wyleczyłaś ,a plamienia wróciły to może nie warto ryzykować , a to jest czerwone czy brązowe plamienie ? ja też miałam na początku zapalenie pęcherza ale nie plamiłam
 
reklama
Hej , a badali Cie tez w szpitalu ginekologicznie? Plamienia mogą się też pojawiać od uszkodzeń mechanicznych powodowanych np przez polipa,lub po prostu rozrastajaca się macice. Nadzerka może być też powodem plamien. Mimo wszystko zadzwoniłabym do lekarza i powiedziała mi że sytuacja się powtarza. Szczerze to nie slyszalam że od zapalenia pęcherza można plamic... Ale nie mialam wiec nie wiem :)
 
reklama
Witajcie jestem w 10 Tc w sobotę dostałam plamienia oraz zapalenia pęcherza byłam w szpitalu 3 dni dostałam antybiotyki luteine i magnez plamienia ustalmy antybiotyk dziś brałam ostatni raz i dziś znów zauważyłam plamienia są brudno czerwone. Nie wiem co mam myśleć ani robić
A lekarz podał przyczynę plamien? Zawsze warto odwiedzić izbę przyjęć. Zrobią badania i wszystko się wyjaśni.
 
Do góry