reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie

Dołączył(a)
29 Sierpień 2023
Postów
11
Cześć dziewczyny. We wtorek zobaczyłam pozytyne testy jeszcze 5 dni przed planowaną miesiaczką, OM 16.12, wychodzi na to ze dziś jest 3+6, cykle 31 dni. Dzis rano miałam na wkładce zabarwione upławy, nie było tego dużo, ale strachu narobilo bo we wrześniu poroniłam w 6 tyg samoistnie.
W poniedziałek ide na bete, ale jak myslicie? Na ten moment jest sie czego bac?
 
reklama
Cześć dziewczyny. We wtorek zobaczyłam pozytyne testy jeszcze 5 dni przed planowaną miesiaczką, OM 16.12, wychodzi na to ze dziś jest 3+6, cykle 31 dni. Dzis rano miałam na wkładce zabarwione upławy, nie było tego dużo, ale strachu narobilo bo we wrześniu poroniłam w 6 tyg samoistnie.
W poniedziałek ide na bete, ale jak myslicie? Na ten moment jest sie czego bac?
Stres nie pomoże. Nic się nie bój i nie martw na zapas. Niestety wcześniejsze doświadczenia nie pomagają w zachowaniu spokoju. Prawda jest taka że z krwawieniami od początku można donosić ciążę i może być tak że bez krwawienia ciąża obumiera.
Najważniejsze to się wyciszyć i czekać na rozwój sytuacji
 
reklama
Do góry