reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamy na ciele

Dołączył(a)
22 Lipiec 2020
Postów
5
Dzień dobry.
Od jakiegoś czasu u mojego dziecka pojawiają się plamy na ciele.
Początkowo była to jedna stopniowo powiększająca się.
Ostatnio zauważyłem,że pojawili się dwie kolejne.
Zaznaczam,że syn nie skarży się na żaden ból ani swędzenie w okolicy plamek.
Plamy nie pojawiają się po kąpieli,ani po użyciu jakiegoś kremu itp. są stale, jedna z nich zbladła na tyle że jest mało widoczna.
Czy ktoś miał już podobny problem.
Chciałbym się zorientować w temacie przed pójściem do lekarza.
 

Załączniki

  • 20200723_083427.jpg
    20200723_083427.jpg
    180,9 KB · Wyświetleń: 140
  • 20200723_083439.jpg
    20200723_083439.jpg
    194,8 KB · Wyświetleń: 138
  • 20200723_083458.jpg
    20200723_083458.jpg
    223,3 KB · Wyświetleń: 182
Ostatnia edycja:
reklama
Jedyne co mi przychodzi do głowy - to jeśli zmiany są szorstkie, to mogą mieć podłoże alergiczne. A może coś go tak gryzie??

Z chęcią poobserwuję temat, bo nie wiem, co to jest. Jakby dziewczyny nic nie wymyśliły, to daj znać po wizycie u lekarza.
 
Też pomyśleliśmy, że to ugryzienie tylko pierwsza plama jest na ciele już dość długi czas i nie znikła jak po jakimś ugryzieniu.
Początkowo myśleliśmy, że syn się po prostu uderzył i została blizna, nie stety plama się powiększała.
 
Jasani temperatura nie ma na to wpływu.
Gosik880 plama jest takiego samego koloru co skóra, jedynie obwoluta jest czerwona.
 
Przychodzi mi do głowy jedynie jakiś rodzaj liszaja lub grzyba. Ale to wymaga głębszej diagnostyki. Pobranie wymazu lub biopsja.
 
reklama
Do góry