reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy !! Plamy na ciele

reklama
Spróbuj ten krem jeśli nie używałaś. Nam pomógł ale plany były mniejsze i skóra jak tarka.
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-02-28-14-17-46-420_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-02-28-14-17-46-420_com.android.chrome.jpg
    219,4 KB · Wyświetleń: 52
Testy robi się nawet mniejszym dzieciom. Moja córka miała 8 miesięcy już była po testach. Oczywiście nie wszystko nam wyszło ale wiekszość tak . Ważna też jest obserwacja. Jeśli podejrzenie białka mleka krowiego - to wykluczenie z dziecka diety jak i z Pani ze względu na KP wszystkiego co zawiera BMK. Głupie parówki mają. Alergen potrafi do 2 tygodni się utrzymywać w organizmie. Z moich obserwacji mogę stwierdzić że leki przeciwalergiczne pomagają całkowicie wyleczyć ale warunkiem jest odstawienie alergenu. Bo jeśli ciągle jest podawany to cudów nie będzie. U córki podobnie wyglądało ciałko. No i swędziało. Ogólnie zmiany AZS swędzą. Pediatra nie skierował z takim ciałkiem do alergologa ?
 
Dobrze mówi. Testy przed 3 rokiem życia są niewiarygodne.

Piszesz o natkłuszczaniu. A próbowałaś zasuszać?
Może i są niewiarygodne ale mogą też znaleźć główny powód.
Znajomi poszli z kilkumiesięcznym dzieckiem i wyszło że ma silną alergię, więc coś tam te badania jednak mogą pomóc, chociaż nakierunkować .
 
Może i są niewiarygodne ale mogą też znaleźć główny powód.
Znajomi poszli z kilkumiesięcznym dzieckiem i wyszło że ma silną alergię, więc coś tam te badania jednak mogą pomóc, chociaż nakierunkować .
Ale nigdzie nie napisałam, że nie można robić wcześniej. Tylko, że lekarz powiedział prawdę. U nas silna reakcja na jajko. A testy nic nie wykazały.

Fajnie, że u znajomych pomogło. Jednak nie zawsze tak jest.

Wg. Lekarza, który prowadził mi dziecko wysypka jest wynikiem głównie alergii pokarmowych i kontaktowych. Rzadko kiedy wziewnych. Więc najskuteczniej znajduje się przyczynę wykluczając potencjalne alergeny.
 
Testy robi się nawet mniejszym dzieciom. Moja córka miała 8 miesięcy już była po testach. Oczywiście nie wszystko nam wyszło ale wiekszość tak . Ważna też jest obserwacja. Jeśli podejrzenie białka mleka krowiego - to wykluczenie z dziecka diety jak i z Pani ze względu na KP wszystkiego co zawiera BMK. Głupie parówki mają. Alergen potrafi do 2 tygodni się utrzymywać w organizmie. Z moich obserwacji mogę stwierdzić że leki przeciwalergiczne pomagają całkowicie wyleczyć ale warunkiem jest odstawienie alergenu. Bo jeśli ciągle jest podawany to cudów nie będzie. U córki podobnie wyglądało ciałko. No i swędziało. Ogólnie zmiany AZS swędzą. Pediatra nie skierował z takim ciałkiem do alergologa ?
Nie, tylko do dermatologa a póki co każdy dermatolog poleca innego bo mówi ze sam nie wie co to i czemu leczenie nie daje efektów ( chodzimy prywatnie)
 
reklama
Do góry