reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy !! Plamy na ciele

Dołączył(a)
3 Marzec 2022
Postów
9
Witam, moze jakaś mama nam pomoże. Moja córka ma zaraz roczek, od 3 miesiąca życia borykamy się z plamami i przesuszona skóra nóg . Na początku były na calym ciele teraz zaś głównie znajdują się na nóżkach, chodzimy od lekarza do lekarza i nic nie pomaga. Kremy, maści itd wszystko co natłuszcza tylko pogarsza sprawę. Podaje córce fenistil i zyrtex (?) dalej nic to nie daje. Były podejrzenia AZS i skazy białkowej ale leczenie w te strony nie przynosi efektów. Czy jakaś mama wie co to może być ???? Dziecko się meczy ponieważ bardzo się drapie, proszki i płyny są wyeliminowane, karmie jeszcze piersią ale nawet dieta roślinna nic nie dała. Zdjęcie z 6 miesiąca vs zdjęcie gdy ma rok
 

Załączniki

  • ACBF4F05-32FE-4D21-93B7-5F1EE4B7D35A.png
    ACBF4F05-32FE-4D21-93B7-5F1EE4B7D35A.png
    269,7 KB · Wyświetleń: 348
  • F8E488F4-9E80-4E4F-A5BE-218060C89DB0.png
    F8E488F4-9E80-4E4F-A5BE-218060C89DB0.png
    337,1 KB · Wyświetleń: 192
Ostatnia edycja:
reklama
Wiesz Mój synek miał podobne plamy na ciele . Zaczęło się od czerwonych plam na policzkach pod nóżkami na zgieciach rączek i tak było tego coraz więcej i tez właśnie lekarze nas tak odsyłali i nie robili nic aż jak mial 5 miesiecy wylądowaliśmy w szpitalu bo dostał silnej reakcji alergicznej. Lekarze w szpitalu odrazu powiedzieli ze to alergia i zrobili mu testy . Na początku wyszło mleko i jajka bardzo wysoki wskaźnik a z czasem wyszło jeszcze kilka żeczy. Też karmiłam piersia i jak przeszłam na dietę eliminacyjna to dopiero po 7 tygodniach było widać efekt.
 
Lekarze mówili ze do 3 roku życia są niewiarygodne, myśli pani ze można spróbować ?
Niestety to prawda, moja siostrzenica miała takie same plamy i u niej to chyba było uczulenie na nabiał. Chyba, bo nikt jej nie zrobił testów, a przeszło jak siostra karmila ją wegansko
 
Tak wyglądał maly jak byliśmy w szpitalu ale to już dostał leki to troszkę mu zeszlo
 

Załączniki

  • 20210206_212210.jpg
    20210206_212210.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 142
reklama
Do góry