reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PLANUJESZ WYJAZD CZY DŁUŻSZĄ NIEOBECNOŚĆ - NAPISZ TU

K

KingaP

Gość
DZIEWCZYNY! Postanowiłam założyć nowy wątek, w którym będziemy mogły zawiadomić siebie o planowanej nieobecności. Nieraz zastanawiam sie co się z Wami dzieje, że się nie odzywacie...

Myślę, że fajnie byłoby, gdybyśmy tu nie komentowały wyjazdu czyjegoś, czy pobytu np. (nie daj Boże!) w szpitalu, czy innych tego typu wyjazdów, żebyśmy nie pogubiły się w komentarzach

Zawiadamiajmy się o nieobecnościach. taka moja mała prośba :)

Ciekawa jestem co się dzieje np. z MonikąG :)
 
reklama
Bardzo dobry pomysl z tym watkiem,Kinga!
Ja sama juz bardzo dawno nie wchodzilam na forum,bo jakos tak sie stalo ze zycie mnie przeroslo- zlapalismy sie z moim Bartkiem za remont mieszkania,ale nie zbyt szybko nam idzie,ja po pieciu godzin na chodzie jestem martwa ze zmeczenia,a poza tym samopoczucie mam marne ostatnio,wiec jakos mnie tu zabraklo...Mam nadzieje ze mi sie polepszy,moze po tym remoncie,kiedy sie uspokoje ze moge powitac juz malucha w czystym i naszykowanym dla niego mieszkanka.
Pozdrawiam wszystkich przyszlych mamusiek i zycze pogodnych dni,wypelnionych radosnym oczekiwaniem !!
 
To dobry pomysl. Kinguś,ja juz sie odnalazlam :) ale pewnie bede rzadziej zagladac bo musze rozpakowywac rzeczy ktore tu przywiezlismy.
 
No dobra Kochane!!! To ja znikam. Myślę, że pojawię się dopiero w poniedziałek. W sobotę zmieniam stan cywilny ( znowu ;) , ale chyba po raz ostatni. Jeszcze raczej to do mnie nie dociera, ale oswajam się z tą myślą :). Jak mi sie uda to napiszę cos w weekend ( o ile komputerek zadziała).
 
Dziewczynki, kończę dzisiaj pracę... idę na zwolnienie, cieszę się i jest mi tak jakoś smutno... W końcu zostawiam bardzo fajnych ludzi i pewnie już tu nie wrócę...
W domu mam tylko zwykły modem i do poki sie nie zdecyduje na neostradę to pewnie nie czesto bede zaglądac :(.
To do ... napisania... trzymajcie się Kochane...
 
Nie wiem, czy mnie jeszcze w ogóle pamiętacie ;D ale ciągle nie mam w domu internetu, więc bardzo rzadko mam okazję coś skrobnąć. Zwłaszcza, że teraz jestem na L-4. Ale myślę o Was wszystkich każdego dnia i bardzo gorąco Was ściskam!
 
reklama
Do góry