reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płaski pęcherzyk ciążowy w 12 tc

Dołączył(a)
23 Maj 2023
Postów
5
Cześć dziewczyny. Byłam wczoraj u lekarza. Jestem w 12 tc. Lekarz stwierdził ,że szyjka albo macica (sama już nie wiem co) jest miękka co zagraża poronieniu. Dodatkowo ,że pęcherzyk gdzie jest dziecko jest taki płaski (jakby ściska dziecko ) a powinien być okrągły. . . Poza tym z dzieckiem jest ok.
Czy miała któraś podobną historię ?
 
reklama
Cześć dziewczyny. Byłam wczoraj u lekarza. Jestem w 12 tc. Lekarz stwierdził ,że szyjka albo macica (sama już nie wiem co) jest miękka co zagraża poronieniu. Dodatkowo ,że pęcherzyk gdzie jest dziecko jest taki płaski (jakby ściska dziecko ) a powinien być okrągły. . . Poza tym z dzieckiem jest ok.
Czy miała któraś podobną historię ?
Nie wiem do końca czy podobna ale szyjkę miałam miękką całą ciąże (poza tym długa i zamknięta, ostatecznie poród indukowany w 41+1). Ale nie była to moja pierwsza ciąża a 3 (SN i poronienie z zabiegiem 2 msc wcześniej). Podobno u wieloródek miękka szyjka jest to normalne zjawisko (opinia lekarza). Mój pęcherzy dla jednego ginekologa był nierównomierny i kazał mi się szykować na najgorsze. Drugi lekarz (mój prowadzący) nic nie mówił. Od drugiego trymestru ciąża bez zastrzeżeń. Córcia za tydzień kończy 4 msc.
Także jak masz obawy może skonsultuj z innym ginekologiem.
 
Do góry