reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć 13 tydzień

Dołączył(a)
28 Grudzień 2021
Postów
2
Czy waszym zdaniem to chłopiec?
USG 13 tc lekarz mówi że syn ale nie jestem Pewna
 

Załączniki

  • IMG_20211228_212936.jpg
    IMG_20211228_212936.jpg
    67,5 KB · Wyświetleń: 676
reklama
Dlatego rekomendowane jest poznawanie płci w 16 tygodniu Kris na forum może się pomylić i skompletujesz wyprawkę a okaze się inaczej , jeśli nie ufasz swojemu lekarzowi to pora na zmianę ;)
 
Na tym etapie potty shot nie jest zbyt pewny do okreslania płci. Byc moze lekarz widzial wyrostek z innej strony stad jego pewnosc co do chlopczyka. Poczekaj na spokojnie do kolejnego usg
 
reklama
Czy waszym zdaniem to chłopiec?
USG 13 tc lekarz mówi że syn ale nie jestem Pewna
Nie ma co się nastawiać. W tym tygodniu wystarczy, że wyrostek płciowy źle się ułoży i już z dziewczynki robi się chłopiec. Ja w 12 tygodniu usłyszałam, że chłopiec, a w 17 jednak dziewczynka. Kolejne badania USG ( w tym 4D ) potwierdziły dziewczynkę.
 
Do góry