reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dzidziusia

Ines

Mama Arusia(*) i Mariczki
Dołączył(a)
22 Styczeń 2005
Postów
5 366
Zaczynam wątek dotyczący płci naszych Maleństw bo już niedługo pewnie zaczniemy się dowiadywać kogo nosimy :) Ja jestem strasznie ciekawa i już się nie mogę doczekac aż dowiem się czy to malutki chłopaczek czy dziewuszka :) Nie robi mi to oczywiście najmniejszej różnicy!!! To tylko ciekawość ;) No i chciałabym już do brzusia po imieniu mówić :laugh:

Ciekawa jestem jakie macie przeczucia i jak sie one potwierdza z przepowiedniami lekarzy!
No to ja zaczynam...
Mnie się wydaje że noszę pod serduszkiem chłopczyka... :) Weryfikacja ma nastąpić 22.05 oczywiście jeśli Maleństwo zechce pokazać ;D

LISTA PŁCI PAŹDZIERNIKOWYCH DZIECIACZKÓW
Evoska - synek
Ines - córeczka Marika
Monisia2506 - córeczka Zuzia
Słonko - córeczka Paulinka lub Basia
Mała_Mi - córeczka
Katka - córeczka Hania
Nadia - synek Wiktorek
Gufi - córeczka Nina Maria
MoniQa - synek Dawidek
Kasia_2005 - synek Szymonek Maciej
Agnieszka18 - córeczka Alusia
Czarodziejka - synek Maciuś
Agazet - córeczka Marysia Teresa
PaulinaAnna - córeczka Amelka
Jagaa - synek
Basiaw24 - synek Krzyś i synek Staś
A-l-a - synek
Kallusia - córeczka Julia
Loja - synek Mateuszek
Aninaaa - córeczka Ola
Renik - córeczka Emilka
Marta1106 - córeczka
Milkshake - synek
Dagmara20 - synek
Mamuśka - córeczka
M@l@ - synek
Rudykot2 - synek Franek
Gosiaczek_Ryki- córeczka Amelia Maria
Ankar1 - synek Aleksander
Becik - synek Kacper
Lena*** - córeczka Aleksandra
Marzenasz - synek Piotruś
Blubery- córeczka Małgosia
Gwiazdeczka - synek

STATYSTYKA:
Chłopców: 18
Dziewczynek: 17
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mi natomiast wszyscy mówią,że będzie dziewczynka, a ja razem z lekarzem twierdzimy, że chłopiec!!!! Lekarz jeszcze nie wie, co będzie, ale tak nam ostatnio powiedział!!!! ;)
 
Mnie rodzina mego faceta przepowiada chlopaka, tesciowa to nie chce sie ze mna sprzeczac ale widac ze nawet woli wnuka, ja natomiast nastawiam sie ze to dziewczynka, jakos poczulam tak okolo kilku tygodni temu i zostalo-moze jest cosik w tych matczynych przeczuciach, ze bedzie to Amelka ;)
I dwie znajome mowia rowniez ze dziewczynka.

Jak by nie patrzec jest 50 na 50% szans, a i tak najwazniejsze aby bylo zdrowe.
Ja nadal nie wiem kiedy sie dowiem jaka to plec ( tak dziwnie tu powiedziec czy beda do konca ciazy mi jeszcze robic USG-paskudna Holandia pod tym wzgledem :mad: ) Jednak we wakacje bede w Polsce i wtedy zamierzam zrobic USG 3 lub 4 wymiarowe, wtedy na pewno sie dowiem co nosze pod serduszkiem.
 
Ja mam przeczucie, że to synuś. Lekarz na ostatnim USG też podejrzewał chlopca, dlatego że maluszek jest długi jak na swoj wiek. Nic między nogami nie wypatrzyliśmy ;) ale to chyba było jeszcze za wcześnie. Moze na kolejnym USG 28 kwitnia coś się dowiem.
 
Ja mam córcie w domku więc pasowało by do pary synuś,
Mnie oczywiście zachwyci i synuś i coreczka

ale mam przeczucie że będzie synus ....inaczej sie czuję niz w poprzedniej ciąży

USG 3D będę miała jakos koło 22 tygodnia (około 8.06) i wtedy będzie wszystko jasne...
 
witam :) a u mnie przeczucie, że będzie chłopak... choć wszyscy delikatnie zapytują, czy wiem, że dziewczynka ponoć zabiera urodę :) a mi to naprawdę wszystko jedno ja się cieszę, że będzie dzidzia...
A USG 3D myślę, że będę miała jakoś pod koniec maja, bo na ostatniej wizycie lekarz mówił, że na następnej, czyli 15 maja, będizemy się umawiać :)
pozdrawiam
 
jestem w 15tygodniu ciazy za tydzien bede miala pierwsze USG, zastanawiam sie czy juz teraz lekarz moze mi powiedziec czy to bedzie chlopczyk czy dziewczynka:) mi sie wydaje, ze coreczka:) ale mojemu mezowi ze synus:) sama nie wiem jak to bedzie, ale wiem, ze najwazniejsze jest dla mnie zdrowie mojej malej dzidzi, a nie plec. pozdrawiam:)
 
Witaj nicolee. Mamy nową mamusie październikową :) Napisz na kiedy masz termin to MoniQa dopisze Cie do listy.
A jeśli chodzi o określenie plci dzidziusia w 15 tc to zależy wszystko od sprzętu na jakim robione jest USG i od ułożenia dzidzi. Ja bylam na USG w 14w3d ale nic mój gin nie wypatrzyl miedzy nozkami. W 15 tyg dzidzia jest jeszcze bardzo malutka i cięzko jest chyba jeszcze coś wypatrzec. Ale zycze Ci zeby Tobie się udało. Ja tez za tydzien mam wizyte i tez po cichu licze na to że już sie dowiem sie czy moj lokator to chlopczyk czy dziewczynka
 
reklama
Witaj nicolee

Sadze ze na zobaczenie co za plec, to jedynie na usg 3 lub 4 wymiarowym an normalnym to za wczesnie, dopiero kolo 19-20 tygodnia najszybciej.....ale zycze powodzenia i raz jeszcze witam.
 
Do góry