reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dzidziusia

Nicolee23 witam Cie serdecznie :) .. na kiedy masz termin ?? zaraz dopisze Cie do listy :)

Ja na poczatku jadlam jak na syna ;D .. teraz zajadam sie slodyczami .. czyli na corke ;) .. a tak na prawde to nie mam zielonego pojecia czy to bedzie cora czy syn ... moj maz bardzo chcialby miec syna, ale twierdzi ze z corka jest mniej problemow ;D ... a ja nie wiem  ::) ... teraz mam USG 9 maja ... moze juz dzidzius zdradzi swoja plec :)
 
reklama
Jeśli można coś doradzić to nie szalejcie z tą płcią! :laugh: Ja u mnie zaczął sie 20 tydz. i być moze w środę poznam płeć!

Lekarze tak wcześnie nie określają płci dziecka! Takze jeszcze musicie poczekać! ;)
 
dziekuje mamuski za mile przywitanie :laugh: ja mam termin na 5 października:) wiec mozecie mnie wpisac na ta liste, byloby milo ;) macie racje ze pewnie sie nie dowiem na najblizszym USG, czy bede miala corke czy synka. ale bede mogla zobaczyc po raz pierwszy moje malenstwo napewno bedzie to wspaniale przezycie:) nie moge sie doczekac, ale jeszcze tylko kilka dni do USG ;) pozdrowienia ;)
 
Mi było wszystko jedno do momentu kiedy mój teściu oglągając film z USG autorytatywnie stwierdził, że to chłopak. Teraz bym więc wolała dziewczynkę... ;) Ale chłopca też będę bardzo kochać, tyle tylko, ze teściu będzie miał satysfakcję :-[
Ale sądząc po tym jak mnie łobuz kopie to chyba jednak chłopak... :D
 
mam chlopaka;))))
widzialam pisioreczka wielkosci pinezki na USG
fajnie wiedziec ;)
 
Evoska gratuluje chłopaczka!!! :)

Na pierwszej stronie tego wątku, jako, że mój post jest pierwszy zrobiłam listę płci październikowych dzidziusiów :) Będę dopisywała w miarę jak będziemy się dowiadywać :) Jak któraś z Was się dowie to proszę zgłaszajcie do mnie...:)
 
Evoska Ogromniaste Gratulacje syneczka :)

Nasz pierwszy październikowy mezczyzna ;)
 
reklama
No to ja do pary ;D

NA 75% BĘDZIEMY MIEĆ CÓRECZKĘ - MARIKĘ!!!
 
Do góry