reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dzidziusia

reklama
Kurcze Ines a skąd Ty to wiesz ?? Przecież USG miałas mieć za kilka dni. Przyspieszyli Ci je ??

Serdeczne gratulacje !!!
 
Mała_Mi dziś miałam wizytę i szybkie USG tylko kontrolnie przed wyjazdem nad morze. Bo martwiłam się czy wód jest ok ilość i czy aby łożysko nie przodujące. Chcę dużo pospacerować. No i przy okazj podpytałam moja gin co tam widać między nóżkami ;) ;D
USG połówkowe będę miała 22.05 i wtedy będziemy się jeszcze raz przyglądać i sprawdzac co tam jest. Na razie na 75% babeczka ;)
 
Ines, proszę koniecznie pozdrowić ode mnie nasze morze.
I życzę miłego wyjazdu. A kiedy jedziesz i kiedy do nas wracasz? Sorki, że się pytam, bo wiem, ze juz to gdzies pisałas, ale ja mam skleroze i nie pamiętam. Przeczytałam w jakiejś książce, że kobietom w ciąży zmiejsza sie rozmiar mózgu i mogą mieć problemy z pamięcią. Ja się trzymam tej wersji jak o czymś zapominam i jestem usprawiedliwiona  ;D
Aha, nie martwcie się ..... po ciąży mózg wraca do swoich wcześńiejszych rozmiarów
 
Mała Mi rozbawilas mnie do lez ... z tym mozgiem ... ale swieta prawda ... ja tez cos z nim mam ;D  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
Dziewczyny GARTULUJE I CIESZE SIE WASZYM SZCZESCIEM :D

A ta informacjadotyczaca mozgu,rzeczywiscie niezla..hheheh...ale ja chyba mam jeszce jakies szczatkowe ilosci,bo mnie w nim lupie ;D

Pozdrowki
 
Monisiu moje serdeczne gratulacje.
Byłas na Usg ?? Masz fotki ?? Jak masz to nam szybko pokaz !!
 
reklama
Byłam na USG w środę, ale mój gin nie robi zdjęć :( Niestety!!!!! Powiedział, że cos mu sie mignęło między nóżkami Naszej dzidzi!!!!!! Wiedziałam, że na moje życzenie będzie Kubuś!!!!!
 
Do góry