reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dzidziusia

Monisiu w takim razie koniecznie trzeba pogratulowac syneczka :) ... GRATULACJE !!!!!!!!!!!! ;)

2:1 ;D
 
reklama
Monisia GRATULACJE!!!​
:)

Dopisałam Cię juz na listę (lista na pierwszej stronie w pierwszym poście tego wątku!!!)
Która nastepna? ;D
 
Katka u Ciebie to by teraz pieknie pasowal junior :) .. mialabys parke :) .. oj zeby byl junior :)

A moj mezus to "krzyczy" dlaczego mowie np. " maly fajnie fikal na USG ;)" .. " przeciez nie wiesz czy to bedzie chlopczyk :p " ;D ;D
 
he he

My też mówimy "mały"

A czy wiecie cos na temat tego w jaki sposób można poznać że będzie mały lub mała ????

No nie wiem.... na przykład smaki, kształt brzuszka i wygląd zewnętrzny???
 
Aga ja slyszalam ze kwasne, ostre potrawy ... tylko brzuszek powiekszający sie .. piekny wyglad mamusi .. swiadczy na chlopczyka ... dziewczynka podobno zabiera urode mamusce, kilogramy wrzuca we wszystkie czesci ciala ;D i lubuje sie w slodyczach ;) .. a ile z tego prawdy ::) ?? ;)
 
MonisiQa - ja słyszałam podobnie i chciałam to zweryfilować

Jem słodycze, mówią mi że ciąża mi służy, syfki na twarzy mi sie nie robią, - może to parka?? dla mojej istniejącej poza brzuszkiem córci??


Może dowiem sie w piątek??? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
Aga   w takim razie trzymam kciuki i zycze Ci parki :) .. ja tez jem slodycze, syfki robia mi sie  :-[ ... pomimo tego tez mi mowia ze ciaza mi sluzy ... przytylam tylko w brzuszku i piersiach ;) .. w brzusiu mam teraz 88 cm ;D a zaczynalam z 62 ;) ... moze jednak u mnie corcia bedzie :) .. aczkolwiek chlopczyk tez jak najbardziej moze byc :)
 
A ja nie wiem...patrząc na mój wygląd (ja jestem krytyczna wobec siebie)to "widzę" córcię..ale niechęć do słodyczy a wręcz niepochamowany apetyt na cytryny i pikantne, dają na synusia (oj mężuś by się ucieszył) a na USG dopiero w pierwszym tygoniu czerwca (po 20tc) uffffffffff...JA JUŻ CHCĘ WIEDZIEĆ
 
reklama
Do góry