reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dzidziusia

reklama
Hiihihi .. tym razem wyszedl chlopczyk ;) ... ojoj.. chyba poczekam na USG ;D
 
Nadia dzięki za namiary na ten link, niby utwierdziłam się w przekonaniu, że to faktycznie będzie córusia, chociaż według tego co dziewczyny piszą o wyglądzie, to chyba jednak powinien być chłopiec-wyglądam dobrze (wszyscy twierdzą, że nawet "rewelacyjnie", dużo korzystniej niż przed ciążą ;D) i przytyłam tylko w brzuchu, w biodrach i odrobinę w udach, no i oczywiście w biuście ;D, poza tym figurka bez zarzutu, cera też, a z tym kopaniem..........hm, hm-pracowita ta moja dzidzia i często daje popalić ;D, czyli co-chłopak??? ??? ???.Lekarz na usg nie powiedział na 100%, że to dziewczynka, ale cyt:"jest duża szansa na dziewczynkę"!Tak sie jakoś juz psychicznie nastawiłam na córę, że trudno mi nawet myśleć,że moja dzidzia to mógłby być chłopczyk, może źle robię bo opcja taka zawsze istnieje, ale tak sobie tą córcię wymarzyłam........... :)
Oczywiście rację mają ci, którzy mówią, że nie ważne co byle było zdrowe, czego wszystkim Wam i sobie życzę !
 
Mnie na stronce co podala Monika wyszla dziewczynka ( chlopiec tylko 23%),a w programie co podala Loja ze chlopiec, w innym tescie internetowym na 83% mam dziewczynke i sama czuje ze bedzie dziewczynka. Dlatego staje przy swoim ;D (uparta ze mnie mamcia ).
 
reklama
hmm ...to zależy..chłopczyk-jesli wiek kobiety w dniu urodzin maluszka, dziewczynka-jeśli wiek w dniu poczęcia..tia..to ja chyba poczekam jeszcze te 2 tygodnie
 
Do góry