reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dzidziusia

dziekujemy dziewczynki!!!hmmm imie jeszcze nie mamy... jestesmy na etapie szukania, bo myslelismy, ze to bedzie dziewczynka, wiec nie szukalismy dla chlopca... ale wszystko okaze sie na kolejnym USG 31.08 tak wiec powiem na 99%, bo na 100% to po porodzie. Smieje sie, ze jestesmy jajko niespodzianka, bo nie wiem wkoncu czy to chlopak...
 
reklama
Gwiazdeczko,to cudowny synek się szykuje na ten świat? taka mała zmiana planów.

my ostatnie USG mielismy w 24 tygodniu i podobno to dziewczynka.we wtorek idziemy na kolejne badanie i ciekawa jestem czy nadal czekamy na córcie,czy już na synka :) nie moge się już doczekać.
 
reklama
Dziewczynki nie wiem gdzie mogę to zrobić ale chyba już na waszym wątku - GRATULUJĘ MONIQA CIESZĘ SIĘ BARDZO, ŻE MASZ SWOJĄ KRUSZYNKĘ PRZY SOBIE.

A wszystkim nierozdwojonym życzę szybkiego i łatwego porodu - trzymajcie się dziewczynki będzie dobrze.
 
Do góry