reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka, a objawy ciążowe.

ZieloneOczy

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Styczeń 2021
Postów
51
Hejka kochane, mam pytanie szczególnie do mam które mają dzieci obu płci.
Moja pierwsza ciąża, syn - delikatne mdłości, wymiotowałam może z 3x.
Druga ciąża, córka - mdłości i wymioty na potęgę do 12 tc.
Trzecia ciąża, córka - również mdłości i wymioty na potęgę do 12 tc.
Czwarta ciąża poczętek.. Mam delikatne mdłości i raz wymiotowałam.
Myślicie, że może być to syn? Jakie macie doświadczenia?
Dziewczyny, jak coś Ja podchodzę do tego na luzie i na nic się nie nastawiam. Pytanie z czystej ciekawości 😊
 
reklama
Pierwszy syn-zero mdlosci, jedynie wyczulenie na zapachu. Słodkie mogłam jeść w tonach. Druga corka- poznałam co to są mdłości, które codziennie trzymały mnie do południa. Nie mogłam zjeść nic słodkiego tak mnie odrzucało. Wyczulenie na zapachy takie samo jak w pierwszej ciąży.
 
Pierwszy syn-zero mdlosci, jedynie wyczulenie na zapachu. Słodkie mogłam jeść w tonach. Druga corka- poznałam co to są mdłości, które codziennie trzymały mnie do południa. Nie mogłam zjeść nic słodkiego tak mnie odrzucało. Wyczulenie na zapachy takie samo jak w pierwszej ciąży.
A wymioty przy córci były? 😊
Mnie mdli i to nie koniecznie rano.. O różnych porach dnia, ale bez porównania do poprzedniej ciąży 🙈
 
A ja miałam wymioty i przy synie i przy córce. Tylko roznica taka, ze przy córce miałam potem okropna ochotę na pomarańcze a przy synie na sosy pomidorowe i dania włoskie.
 
Wymiotow jako takich nie mialam, ale takie mdłości, jak przy grypie żołądkowej. Budziłam się w nocy i już miałam mdlosci. W drugim trymestrze przeszło.
A wymioty przy córci były? [emoji4]
Mnie mdli i to nie koniecznie rano.. O różnych porach dnia, ale bez porównania do poprzedniej ciąży [emoji85]
 
Hej, pierwsza ciąża 1 trymestr absolutna awersja do jedzenia, w sklepie spozywczym zbierało mi się na wymioty, wymiotowałam może 3 razy, potem już było okej urodziła się córka. 2 ciąża nie ma problemu z jedzeniem ale od 2 trymestru do teraz (36 tc) zgaga zgaga i jeszcze raz zgaga praktycznie nie ma reguły kiedy i po czym będzie piekło w gardle. Wg usg ma być syn.
 
Ale wiesz o tym że objawy ciążowe nie przepowiadają płci dziecka?
Ale jak widać u wielu kobiet sprawdza się, że przy córce czują się gorzej 🙃 u mnie tak było przy obu ciążach z dziewczynkami. Za jakiś czas okaże się czy teraz też się sprawdzi.
Napisałam, że podchodzę do tematu na luzie i chciałam po prostu poczytać doświadczeń innych mam.
 
reklama
Do góry