reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

Dołączył(a)
11 Kwiecień 2023
Postów
3
Hej ☺️
Byłam dzisiaj na badaniach i z ciekawości zapytałam Panią lekarz czy można określić już płeć. Powiedziała ze może być jeszcze za wcześnie ale później udało się coś zobaczyć. Dodaję zdjęcie z dzisiaj (17 tydzien), i 12 tygodnia ☺️ Co myślicie?
 

Załączniki

  • 1DB42905-B084-4377-BD04-65BDE5245925.jpeg
    1DB42905-B084-4377-BD04-65BDE5245925.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 617
  • DA1A0EB6-2BE3-432C-8B32-6F1392D3A51A.jpeg
    DA1A0EB6-2BE3-432C-8B32-6F1392D3A51A.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 294
Ostatnia edycja:
reklama
Będę rodzić w Japonii i z tego co wiem po znajomych, które tu chodziły na badania, to dosyć późno lekarz im powiedział płeć dziecka 😅
Będę cieszyć się z chłopca bądź dziewczynki ale ciekawość jednak jest silniejsza 😁
 
Hej ☺️
Byłam dzisiaj na badaniach i z ciekawości zapytałam Panią lekarz czy można określić już płeć. Powiedziała ze może być jeszcze za wcześnie ale później udało się coś zobaczyć. Dodaję zdjęcie z dzisiaj (17 tydzien), i 12 tygodnia ☺️ Co myślicie?
A co powiedział lekarz ?
Jak dla mnie to po tych zdjęciach nie da się wywnioskować, myślę że lekarz wie lepiej 🤷🏽‍♀️
 
O jakim etapie ciąży mówisz ?
18 tydzień ciąży to czas kiedy lekarz spokojnie może stwierdzić czy chłopczyk czy dziewczynka . Wszystko zależy od współpracy dzidziusia .
Ja jestem przypadkiem pomyłki od 20 do 40 tc lekarz mi mówił chłopak na 100%, urodziłam dziewczynkę. Z perspektywy czasu śmieję się z tego, ale to co czułam wtedy to chyba wolałabym wcale nie wiedzieć.
 
Nie widać tak naprawdę, ale wg mnie dziewczynka.

Ja w drugiej ciąży do 24 tygodnia miałam chłopca, a potem nagle dziecko stało się dziewczynką i do samego końca żaden lekarz, który mnie badał nie był przekonany co do płci (a było ich 5).
 
reklama
Do góry