reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

Dołączył(a)
26 Sierpień 2022
Postów
5
Cześć dziewczyny. Chciałam was zapytać czy jesteście w stanie określić płeć? Zdjęcie z 14tyg. Nie mieszkam w Polsce i tutaj mi powiedzą płeć dopiero na USG około 20tyg a ciekawość zżera od środka 😁😁
 

Załączniki

  • 0cae6af3-963b-49f2-9c57-67c726b50ad5.jpeg
    0cae6af3-963b-49f2-9c57-67c726b50ad5.jpeg
    58,7 KB · Wyświetleń: 499
reklama
Dokladnie. Nie widac wyrostka plciowego nawet, wiec ci nie pomozemy 😉 w polowie ciazy jest wieksze prawdopodobienstwo prawidlowego okreslenia plci, pewnie dlatego czekaja.
 
Ja też musiałam czekać niestety do połówkowego z określeniem płci,ale z całkowicie innych powodów niż te co podała Seremida.
Na tym zdjęciu kompletnie nic nie widać.
 
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedz. Nie pozostaje mi nic innego jak uzbroić się w cierpliwość do następnego USG.
 
A to takie ważne? Mi też lekarz podał płeć, gdy już był w 100% pewny, a było to w 16tc. Wczesniej na usg genetycznym widzial plec, ale nie chciał nas nastawiac i nie powiedzial. Możesz zrobić sobie test NIPT i poprosić o określenie płci, ale wg mnie najistotniejsze, że dzidzia się dobrze rozwija i jest zdrowa.
 
Ciężko tu coś dostrzec, ja dostałam takie zdjęcie ostatnio a i to lekarz średnio chciał mówić na 100% co sądzi :D
 
Ostatnia edycja:
To moja pierwsza ciaza I chyba wszystko za szybko chciałabym wiedzieć. Najważniejsze, że ciąża rozwija się prawidłowo. Do następnego USG równy miesiąc więc wrzucam na luzz i grzecznie poczekam 😊
 
Wszystko zależy od ułożenia się dziecka i co uchwyci kamera 😋
Na zdjęciu tutaj niestety nic nie widać więc nawet domysłów nie można snuć .
 
reklama
To moja pierwsza ciaza I chyba wszystko za szybko chciałabym wiedzieć. Najważniejsze, że ciąża rozwija się prawidłowo. Do następnego USG równy miesiąc więc wrzucam na luzz i grzecznie poczekam 😊

U mnie corka w pierwszej ciazy tak ulozona, ze dopiero w polowie ciazy sie dowiedzielismy, co bedzie 😅
 
Do góry