reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

k2003

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
24 Październik 2023
Postów
116
Witam mam pytanie pod koniec miesiąca będę miała badania prenatalne będzie to 13 tydzień czy jest możliwe że poznam płeć dziecka. Jeżeli to za wcześnie to w którym tygodniu?
 
reklama
Witam mam pytanie pod koniec miesiąca będę miała badania prenatalne będzie to 13 tydzień czy jest możliwe że poznam płeć dziecka. Jeżeli to za wcześnie to w którym tygodniu?
Często w tym okresie podają prawdopodobną płeć 🙂 względna pewność ok. 18-20 tygodnia ciąży 🙂. U mnie sprawdziła się płeć z 12 tygodnia 🙂
 
Mi powiedział na badaniu w 13 tygodniu że wygląda na chłopaka, zobaczymy czy się sprawdzi 😊
 
Witam mam pytanie pod koniec miesiąca będę miała badania prenatalne będzie to 13 tydzień czy jest możliwe że poznam płeć dziecka. Jeżeli to za wcześnie to w którym tygodniu?
Mi doktor powiedział już w sumie na prenatalnych i był pewny na 100% i nic się nie zmieniło, ale wiem, że lekarze się wstrzymują często z określeniem płci, żeby nie było, że jest chłopczyk, a potem dziewczynka 😉
 
Witam mam pytanie pod koniec miesiąca będę miała badania prenatalne będzie to 13 tydzień czy jest możliwe że poznam płeć dziecka. Jeżeli to za wcześnie to w którym tygodniu?
Jeśli dzidzia się ustawi pod fotkę centralnie to można już płeć poznać.
Ja w 12 tygodniu na zwykłym badaniu u ginekologa na własne oczy zobaczyłam płeć swojego synka, a po paru dniach na prenatalnych zostało to potwierdzone, bo się łobuz rozkroczył na całego 😄
A czasami dziecko do samego porodu się z tym ukrywa.
 
Cześć dziewczyny jestem po badaniach prenatalnych. Jak myślcie chlopiec czy dziewczynka
 

Załączniki

  • Screenshot_20240106_152934_Messenger.jpg
    Screenshot_20240106_152934_Messenger.jpg
    277,3 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Cześć, ja dziś wracam z USG ( w 12+6 miały być dwie dziewczynki wstępnie), dziś było 16+6 i okazało że dwóch chłopców... jeden siusiak widziany na 100%, ale drugi tak się układał, że w sumie nie do końca wiadomo czy pępowina może to jednak nie jest. Miała może któraś tak że jednak była dziewczynka zamiast chłopca czy już bez szans ?
 
Do góry