reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PŁEĆ DZIECKA:)

My tez juz wiemy. Bedzie SYNEK!!!!!!
w 21 tygodniu lekarz zobaczył siusiaka - niestety wtedy ani ja, ani moj mąż nie dostapilismy tego zaszczytu . :(
Dzisiaj bylam na USG (32 tc) i dzisiaj tez widzialam siusiaka i klejnoty, wiec nie mam najmniejszych watpliwości - jak nic bedzie IGOREK!!! ;D

pozdawiam

edka
 
reklama
Cześć przyszłe mamuśki!!!! :) w 7 miesiącu ciąży na usg wyszło że urodzę córeczkę!!!!! i na każdym następnym badaniu lekarz widział dziewczynkę!nawet dla potwierdzenia zrobiłam usg w innym miejscu u innego lekarza i tam też dowiedziałam się że to córka!!!!!nawet nie wiecie jak się smiałam jak po 13h porodu zobaczyłam małego siusiaka!!!!!!całe szczęście że w wyprawce miałam same unisex-y!!!!


 
Hej hej:) Jestem lutową mamusią
Nam w 14 tygodniu lekarka powiedziała, że będzie synek. W 20 tygodniu również to potwierdziła. W zeszły czwartek byłam na USG 4D i 3 lekarki oglądały dzidzię i nie widzą tam żadnych męskich narządów :) Ja juz też się nie nastawiam. Hihi będzie co ma być Albo Michaś albo Oleńka ;-). Na wszelki wypadek sukienek nie kupuję hihi.
Pozdrowionka
 
Magduśka, to dopiero masz orzech do zgryzienia.
Będziesz miec niespodziankę i już. Pozdrówka
 
reklama
My od poczatku nie chcielismy znac plci,wlasnie z tego powodu,oczywiscie budzilo to wielkie zdziwienie.
A tak wogole to mysle ze fajnie bedzie miec niespodzianke.
 
Do góry