reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć dziecka

Dołączył(a)
3 Sierpień 2016
Postów
1
Witam,

Mam taki dosyć nietypowy problem. Otóż, mój mąż za wszelką cenę nie chce poznać płci dziecka, a ja wręcz przeciwnie – bardzo chciałabym ją poznać. Niestety na wszystkie wizyty do ginekologa chodzimy zawsze razem, więc nie mam możliwości dopytania lekarza na osobności.

Jestem w 2 trymestrze ciąży. Jak do tej pory mam wykonane wszystkie niezbędne badania. I tutaj pojawia się moje pytanie. Czy na podstawie wyników badań da się w jakichś sposób określić jaka jest płeć dziecka?

Poniżej zamieszczam zeskanowane wszystkie badania (łącznie ze zdjęciami z USG).

Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - b8c34fb21e255.jpg
Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 142401939fbef.jpg
Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 2928b989cbdcb.jpg
Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - a191512f4f037.jpg

Jeżeli potrzebne będą jeszcze zdjęcia z innych badań to mogę je również udostępnić.


Bardzo proszę o pomoc :)
 
reklama
Takich zdjęć lekarz nie wstawia do tego typu wyniku badania.
Nie jestem pewna zdjęć z ostatniej strony - pierwszego i drugiego - na drugim widać jakby poruszającą się nóżkę, a nie jestem pewna co przedstawia pierwsze.
Jeśli masz inne zdjęcia - musiałoby być to zdjęcie podobne do tego drugiego ze str. 4.
Może po prostu poproś lekarza, aby sprawdził płeć, ale nie mówił przy Twoim mężu. Na koniec niech mąż wyjdzie, a Tobie powie?
 
Zadzwon do lekarza przed wizyta powiedz o co chodzi i niech ci wlozy karteczke z informacja w karte ciazy. A maz nic nie musi wiedziec
 
Trochę dziwne. ..
Przecież lepiej wcześniej znać przygotować się ...
Ja bym nie słuchała męża tylko normalnie dowiedziała się jaka płeć
Powiedziałaś lekarzowi ze nie chcesz czy po prostu sam nie mówi?
Na tych zdjęciach ciężko ocenić ja normalnie mam na zdj siusiaka
.
 
reklama
Tez za bardzo nie rozumiem jaki problem zostac dluzej po badaniu i dowiedziec sie jaka plec?
 
Do góry