reklama

Płeć dziecka

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez kasia_1988, 3 Sierpień 2016.

1. kasia_1988

kasia_1988 Początkująca w BB

Witam,

Mam taki dosyć nietypowy problem. Otóż, mój mąż za wszelką cenę nie chce poznać płci dziecka, a ja wręcz przeciwnie – bardzo chciałabym ją poznać. Niestety na wszystkie wizyty do ginekologa chodzimy zawsze razem, więc nie mam możliwości dopytania lekarza na osobności.

Jestem w 2 trymestrze ciąży. Jak do tej pory mam wykonane wszystkie niezbędne badania. I tutaj pojawia się moje pytanie. Czy na podstawie wyników badań da się w jakichś sposób określić jaka jest płeć dziecka?

Poniżej zamieszczam zeskanowane wszystkie badania (łącznie ze zdjęciami z USG).

Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - b8c34fb21e255.jpg
    Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 142401939fbef.jpg
    Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 2928b989cbdcb.jpg
    Link do: Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - a191512f4f037.jpg

Jeżeli potrzebne będą jeszcze zdjęcia z innych badań to mogę je również udostępnić.

Bardzo proszę o pomoc :)

2. witch84

witch84 Fanka BB :)

Takich zdjęć lekarz nie wstawia do tego typu wyniku badania.
    Nie jestem pewna zdjęć z ostatniej strony - pierwszego i drugiego - na drugim widać jakby poruszającą się nóżkę, a nie jestem pewna co przedstawia pierwsze.
    Jeśli masz inne zdjęcia - musiałoby być to zdjęcie podobne do tego drugiego ze str. 4.
    Może po prostu poproś lekarza, aby sprawdził płeć, ale nie mówił przy Twoim mężu. Na koniec niech mąż wyjdzie, a Tobie powie?

3. reklama
  4. Lui :)

Lui :) Czekając na cud :)

Dlaczego mąż właściwie nie chce poznać płci dziecka?

5. Jadwiga orłowska

Jadwiga orłowska Fanka BB :)

Zadzwoń do lekarza i powiedz o co chodzi. Zasugeruj płeć i niech ci tylko da znać głową.

6. papcia

papcia Mamunia Lenuśki

Zadzwon do lekarza przed wizyta powiedz o co chodzi i niech ci wlozy karteczke z informacja w karte ciazy. A maz nic nie musi wiedziec

7. olcia1718

olcia1718 Fanka BB :)

Trochę dziwne. ..
    Przecież lepiej wcześniej znać przygotować się ...
    Ja bym nie słuchała męża tylko normalnie dowiedziała się jaka płeć
    Powiedziałaś lekarzowi ze nie chcesz czy po prostu sam nie mówi?
    Na tych zdjęciach ciężko ocenić ja normalnie mam na zdj siusiaka
    .

8. Millo

Millo Fanka BB :)

Tez za bardzo nie rozumiem jaki problem zostac dluzej po badaniu i dowiedziec sie jaka plec?

Poleć forum