reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych przyszłych pociech ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ostatnio któraś z lipcówek dziwiła się nad imieniem Ariel. znam jednego takiego o tym imieniu. To mój brat :D Imię zaczerpnięte z ksiązki (jest też serial telewizyjny) "Szaleństwo Majki skowron" :)
 
My wczoraj przeprowadziliśmy debatę nad imieniem i tak:

Borys,
Wojtek,
Mateusz,
Kuba

Kolejność przypadkowa. Jakiś postęp jest:-)
 
wika, jak dla mnie Borys i Wojtek. Kubusiów i Mateuszów zatrzęsienie

my nadal pat: Alicja? Kamila? Kalina?
 
wika, ja z frakcji Kalinowej, walczę jeszcze :-) Córka po mojej stronie. Podoba mi się tak roślinnie Liliana i Kalina :)

Borys pasuje do Igora :)
 
a ja słyszę coraz więcej Borysów właśnie


u mnie w rejonie nie ma. Nie znam żadnego. Uczę w dwóch szkołach i nigdy się z tym imieniem nie spotkałam

Właśnie Borys pasuje do Igora, ale moja mama śmieje sie, ze będą na nich wołać "Idą dwa ruskie"":confused::baffled:


Kalinka ślicznie :) Znam jedną i to bardzo fajna dziewczyna jest :)
 
reklama
A mój A. zaczyna mieć wątpliwości do imienia Emilian i mówi że może Antek, a Franek już ładnie mówi brat "Imilian " - normalnie teraz mu się wymyśliło że coś nie tak :baffled:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry