reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona:)

...zuzia i zosia-piekne imiona,jak bylam w ciazy z corcia nazywalam ja zuzka.a zosia zawsze bedzie mi sie kojarzyla z moja najukochansza babunia:o)planowalm jedno z tych imion wybrac dla mojej gwazdy,jednakze w de brzmia one nie tak spiewnie...susanne und sophie...
moja intuicja i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuje,ze bedzie corcia!!!!w domu podzielone obozy,moje chlopaki obstawiaja na juniora a my na dziewczynke. imion po glowie kraza tysiace...amelie,klara,laura...zobaczymy...:o)
 
reklama
My mamy juz jednego lozbuziaka. Takze teraz celowalismy w dziewczynke. DOslownie :tak: mielismy wszystko zaplanowane kiedy i ile nam wolno. Za pierwszym razem nie wyszlo, ale za drugim podejsciem dalismy rade. Takze powinna byc corka ale jak to wiadomo zawsze jest to 50/50 :-)

Jako ze mieszkamy w UK synek ma na imie Joshua a corcia (jak bedzie corcia:-p) to Maya :rofl2: a jak drugi synek to jeszcze nie wiemy ;-)
 
...zuzia i zosia-piekne imiona,jak bylam w ciazy z corcia nazywalam ja zuzka.a zosia zawsze bedzie mi sie kojarzyla z moja najukochansza babunia:o)planowalm jedno z tych imion wybrac dla mojej gwazdy,jednakze w de brzmia one nie tak spiewnie...susanne und sophie...
moja intuicja i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuje,ze bedzie corcia!!!!w domu podzielone obozy,moje chlopaki obstawiaja na juniora a my na dziewczynke. imion po glowie kraza tysiace...amelie,klara,laura...zobaczymy...:o)

susanne und sophie...
moim zdaniem brzmią jeszcze piękniej niż w Polsce....teraz nie mam wątpliwości to musi być sophie....

zresztą..dziewczyny...wiem, że teraz to już po ptokach, ale są diety na dziewczynkę...
 
U mnie w poprzednich ciazach intuicja sprawdzila sie w 100% przy pierwsze nie chcialam wiedziec co bedzie bo czulam chlopca i wszystko kupilam dla chlopca...i mam Piotruśia...w drugiej czulam kobietke i na usg wyszla kobietka...jest Martynka...teraz czuje znow kobietke z fizycznych zmian ktore u mie zachodza ale na poczatku jadlam śledzaie i ogorki tak jak przy synku wiec troszke mnie to zmyliło,ale teraz czuje ze bedzie baba jak nic...wiec moje kochanie mowi ze bedzie trzeba w niedalekim czasie jeszcze jednego chlopca poszukac...hihihi...tylko chyba on wtedy bedzie sam rodzil,bo ja przy 4 odpadam...no jesli dziewczynka to Weronika,Agata,Emilka,Zośia...a chłopak jesli sie okarze ze coś mu doszyli :-) to Adaś ale mojemu sie nie podoba a ze wiecej nie mamy imion dla chlopca to musi byc kobietka...
 
Ja mam przeczucie ze bedzie chlopak.Z pierwszym sie nie pomylilam wiec mysle ze i teraz moje przeczucia sie sprawda.Dla chlopca mamy imie Nikodem a dla dziewczynki nie mamy jeszcze zadnego pomyslu.
 
Ja już od dawna sobie wymyśliłam, że jak będę miała syna to będzie Antek. Dla córki nie mam imienia. A ostatnio jakieś przeczucie mam, że mi tam córeczka rośnie. Chociaż mój M. chce chłopaka.
 
reklama
U nas jak będzie chłopak to Marcel a dziewczynka to Mirela lub Zosia. Ale do kwietnia to jeszcze tak długo i pewnie jeszcze kilka zmian będzie :0
 
Do góry