reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona:)

Zuzanna87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Maj 2010
Postów
328
Wiem, że większość par wybiera imiona dla dzieci później, ale ciekawa jestem czy macie już jakieś upatrzone imiona dla Waszych maleństw?
My z mężem już od kilku lat mamy wybrane imiona:)
Jeśli będzie syn nazwiemy Go Maksymilian, a jeśli córka Melania(podoba mi się jeszcze bardzo Halinka,ale raczej zostanie Melania):)
A i ciekawi mnie czy któraś z Was czuje intuicyjnie czy to będzie syn czy córka?Ja niby nie i jest mi zupełnie obojętne(ponieważ chciałabym mieć i córkę i syna, a to nasze pierwsze dziecko), ale zauważyłam, że gdy rozmawiamy z mężem to prawie zawsze mówimy On,a parę razy zdarzyło nam się nawet mówić o dziecku Maks-ciekawe czy to przypadek czy rzeczywiście noszę pod sercem synka:)
A jak jest u Was?
pozdrawiam
 
reklama
ja mam już 3 synków, więc marzę o córci...jednakże moja wiara w ten cud wynosi mniej niż 1%. jakoś się bym chyba bardzo zdziwiła, gdyby jednak się udało
Małgosia, Ola ...na razie pomysłów za wielu nie mamy
 
My, jako że córcia już dysponujemy, więc myślimy o synku. Ale to nie jest raczej żadne przeczucie....
A imiona: Karol albo Franciszek, a jak dziewczynka, to możne Zosia...
 
Ja jakoś czuję w sobie, że chłopak, ale genetyka w naszych rodzinach wskazuje na dziewczynkę, no zobaczymy :)
My jak myśleliśmy nad imionami, to nie umieliśmy się zdecydować chyba na żadne, ale ostatecznie wybraliśmy Maja lub Bartłomiej. Rozważaliśmy jeszcze nad Filipem, Wiktorem, ale ostatecznie padło na Bartka :) No, chyba że coś się do porodu zmieni :)
 
ja podobnie jak anawoj nie nastawiam sie na żadną płeć, jestem mamą 2 chłopaków więc pocichu marzy mi sie córeczka, ale pewnie będzie chłopak :) Wszyscy mi wróżą córeczke wkoło, bo mam całkiem inne obiawy niż przy ostatnich 2 ciążach :)
|A jak będzie córeczka to będzie Aniela a jak synek to jeszcze nie wiemy ale mąż do brzuszka mówi Antoś :)
 
My mielismy pomysl ze Jarek i Lech ale to juz bylo:-) Pozniej Stas i Jas. Dziewczynki to Kasia i Asia. Generalnie jakies Polskie "zwykle imiona" Corka Karolina to moze Karol i ???
 
My jeszcze myślimy ale jeśli będzie córka to raczej Lanka albo Emilka, a jak syn to Marcel, Wojtuś ale wszystko może ulec zmianie.Ja mam przeczucie że będzie córka ale to tylko przeczucie :)
 
Witajcie,

ja bardzo liczę na synka. Córcia już jest, mój A. nie ma dzieci, więc wiadomo, każdy facet gdzieś tam liczy na syna. Ja objawy ciąży mam inne niż przy mojej córci, więc po cichu liczę,że się uda:) Jak byłam w ciąży z Mają, to cały czas wydawało mi się,że będzie córka, teraz "czuję się" na synka.

Córka będzie miała na imię Kaja, natomiast syn- tu jeszcze nie podjęta decyzja, ale chodzi nam po głowie: Piotr, Szymon... zobaczymy.
 
reklama
A ja bardzo chcę córeczkę....Zosię lub Zuzię....a jak będzie siusiak to Szymek, Mateusz lub Piotr.
Fajnie by było już wiedzieć co w brzuszkach nosimy....
 
Do góry