reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć maleństwa

xdarqx

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Listopad 2022
Postów
249
Cześć dziewczyny, może któraś z was zobaczy coś tam? Dodałam już też na ramzi i nub, ale oczekuje na zatwierdzenie 🥰
 

Załączniki

  • 6cb87bc8-17c4-4f8a-b2fd-9816ce43d94f.jpeg
    6cb87bc8-17c4-4f8a-b2fd-9816ce43d94f.jpeg
    33,4 KB · Wyświetleń: 424
reklama
Masz 50% szans na zgadnięcie płci :p
Nawet lekarze często nie podejmują się zgadywanek tak wcześnie. Albo zgadują, ale to właśnie jest tylko zgadywanie. Musisz poczekać.
 
Cześć dziewczyny, może któraś z was zobaczy coś tam? Dodałam już też na ramzi i nub, ale oczekuje na zatwierdzenie 🥰
Według mnie dziewczynka, ale lekarzem nie jestem 😅 chyba widać tam wyrostek płciowy. I jeżeli to faktycznie to to wygląda na wyrostek płciowy zwiastujący dziewczynkę. Ale tak jak mówie TO MOJE ZDANIE TYLKO :) potwierdzenie da Cię lekarz.
 
Ja celuje w dziewczynkę, ale cierpliwie poczekaj na kolejna wizytę. Być może już lekarz będzie mógł stwierdzic płeć, jeśli maluch się pokaże ładnie ;)
 
reklama
reklama
Do góry