reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć z zdjęcia usg

różowakamila

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Styczeń 2023
Postów
47
Witam, pewnie są tu też bardziej ode mnie doświadczone mamy. Dziś miałam badanie prenatalne i nie pytałam o płeć dziecka ale dostałam zdjęcia usg , na którym widać wyrostek . Jaką płeć obstawiacie ? Wizytę mam 19 stycznia ,może dzieciątko się wtedy pokaże i dam też znać :)
 

Załączniki

  • 6dd51a9a-239c-488c-a0e4-5ef3560d86fc.jpeg
    6dd51a9a-239c-488c-a0e4-5ef3560d86fc.jpeg
    36 KB · Wyświetleń: 1 568
reklama
U mnie w tej ciąży lekarz określił chłopca… jakie było moje zdumienie i zarazem jego jak przyszedł wynik nifty a tam dziewczynka 😂 okazało się ze to co niby odstawało było kawałkiem pepowiny a nie sterczącym wyrostkiem ☺️ dlatego radziłabym się na nic nie nastawiać. Jeszcze troszkę i będziesz miała pewność 😉
Ja dobry miesiąc musiałam odzwyczajać się od myśli ze będzie corka a nie syn 😅
 
U mnie w tej ciąży lekarz określił chłopca… jakie było moje zdumienie i zarazem jego jak przyszedł wynik nifty a tam dziewczynka 😂 okazało się ze to co niby odstawało było kawałkiem pepowiny a nie sterczącym wyrostkiem ☺️ dlatego radziłabym się na nic nie nastawiać. Jeszcze troszkę i będziesz miała pewność 😉
Ja dobry miesiąc musiałam odzwyczajać się od myśli ze będzie corka a nie syn 😅
No właśnie mam już dwóch synów i nastawiam się tym razem na córkę 😁 ale co będzie, to będzie.
 
reklama
Do góry