reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć

Ja też widzę kość A niżej jeżeli to jest krocze to nie ma śladu siusiaka , sisiaki zazwyczaj sa spore .
U mnie się potwierdziło dzisiaj na połówkowym... bedzie chłopiec ❤💪😀
 
reklama
U nas tak jest na dziewczynkę ( zdj. Że strzałką)
A tak było na chłopca
IMG_20200226_181631.jpeg
IMG_20200228_231324.jpeg
 
Witam dziewczyny , podczas badania USG zobaczyłam coś między nogami dzidziusia ... byłam w tedy w 15 tyg 2 dniu ciąży, od razu wydalo mi sie ze to jest chlopiec, bo jak byłam w poprzedniej ciąży z córką to zupełnie nic takiego nie było ... lekarz powiedzial ze nie wie czy to na pewno jest to o czym mysle ale bardzo mozliwe , zrobil zdjecie . Obecnie żyje w niepewności, badanie połówkowe za 3 tyg Zobacz załącznik 1076650... jakie jest Wasze zdanie może któraś z Was wie albo miała podobna sytuacja, załączam zdjęcie, będę wdzięczna za opinie .
Hej :) wydaje mi się że to faktycznie będzie chłopczyk :) u mnie na USG w 12 tygodniu lekarz niby coś zobaczył między nóżkami i stwierdził że na 50% chłopiec :) ale zdjęcie nie było takie wyraźne jak u Ciebie tylko bardziej z boku, bo się maluszek uparł i prawie całe badanie był odwrócony plecami. Lekarz go ciągle szturchał przez brzuch, aż w końcu sie chyba zdenerwował (dziecko, nie lekarz) i dostałam od niego niezłego kopniaka (oczywiście od dziecka ;) i oczywiście go nie czułam), aż lekarz skwitował:"ale pani kopniaka zaserwował..." Ale wracając do tematu, bo trochę mi się odbiegło ;) Teraz byłam na połówkowym i lekarzowi udało się zrobić dokładnie takie samo zdjęcie jak Tobie, tylko między nóżkami nie było nic i na tej podstawie stwierdzil że to na 100% dziewczynka, a u Ciebie wydaje mi się że tam ewidentnie coś jest :) (u mnie to chyba był wtedy kawałek pępowiny)
 
Dokładnie... takie miałam przeczucie, że to chłopiec bo z w poprzedniej ciąży nie było nic między nóżkami ... A tutaj od początku co badanie coś było widać... potwierdziło się na polowkowym, że to chłopiec 😀😀😀
 
U nas na połówkowym wyszło tak. Chociaz wcześniej to miała być dziewczynka. I jeszcze była nadzieja,że może jednak to pępowina. Porownywalismy z innymi usg i wygląda inaczej :)
 

Załączniki

  • IMG_20210308_143221.jpg
    IMG_20210308_143221.jpg
    600,4 KB · Wyświetleń: 133
reklama
Do góry