reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć

Dołączył(a)
28 Grudzień 2022
Postów
1
Czy w 28 tygodniu jest jeszcze szansa na pomyłkę?
 

Załączniki

  • c3bd055b-8265-4718-bbde-0da036bb1079.jpeg
    c3bd055b-8265-4718-bbde-0da036bb1079.jpeg
    24,2 KB · Wyświetleń: 247
reklama
Z tego, co słyszałam, to jeśli mówią, że chłopiec, to raczej zostaje chłopiec. Aczkolwiek czasami z dziewczynki może "okazać się " chłopiec.
Ale 28 tc to już raczej wszystko wyrażnie widać.
 
No tu masz czarno na białym co jest między nogami i to wyraźnie, chyba nie ma mowy o pomyłce. U nas pięknie widać było chłopca już w 20tyg piękne jajca do samego końca.
 
Kurcze no ja znam osobiście przypadek, gdy ginekolog i w szpitalu później też twierdzili że chłopak chłopak, a przy porodzie ... dziewczynka i wszyscy w totalnym szoku ...
Ale ja osobiście tych zdjęć nie widziałam więc nie mnie oceniać.
Nie mniej ... przez całą ciążę słyszeli że chłopak na pewno więc ubranka, wózek ,pokój- wszystko szykowali dla chłopaka.

Pamiętam bardzo dobrze sytuację, bo w tej rodzinie wszyscy byli bardzo zawiedzeni, że urodziła się dziewczynka 😕😟 bo dosłownie wszyscy żyli w świętym przekonaniu że to chłopak.

Ale tak jak mówię ( piszę ), zdjęć z usg sama nie widziałam więc nie wiem na ile faktycznie zdjęcia wskazywały chłopaka, a na ile to co podświadomie chcieliby widzieć.
 
Kurcze no ja znam osobiście przypadek, gdy ginekolog i w szpitalu później też twierdzili że chłopak chłopak, a przy porodzie ... dziewczynka i wszyscy w totalnym szoku ...
Ale ja osobiście tych zdjęć nie widziałam więc nie mnie oceniać.
Nie mniej ... przez całą ciążę słyszeli że chłopak na pewno więc ubranka, wózek ,pokój- wszystko szykowali dla chłopaka.

Pamiętam bardzo dobrze sytuację, bo w tej rodzinie wszyscy byli bardzo zawiedzeni, że urodziła się dziewczynka 😕😟 bo dosłownie wszyscy żyli w świętym przekonaniu że to chłopak.

Ale tak jak mówię ( piszę ), zdjęć z usg sama nie widziałam więc nie wiem na ile faktycznie zdjęcia wskazywały chłopaka, a na ile to co podświadomie chcieliby widzieć.
Ja znam dwa takie przypadki :) Jeden to rodzina koleżanki więc bez szczegółów (miał być chłopak a urodziła się dziewczynka), a drugi to moja najbliższa kuzynka, ale tutaj w sumie lekarze byli podzieleni, bo prowadzący mówił że chłopak, a w szpitalu to tak pół na pół ( bo spędziła tam kilka dni na końcówce ciąży). Aczkolwiek uważam że dobry lekarz nie pomyli się w płci :)
 
Do góry