reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pływanie dla niemowląt

reklama
Hmmm... Ja tez mialam w planach zapisac sie na zajecia z Tomusiem, ale po jego zapaleniu pluc to juz sama nie wiem... Bede musiala skonsultowac to z lekarzem. A juz znalazlam kilka fajnych plywalni w Warszawie :mad:
Ps Az zazdroszcze Ci Misia ;)
 
W sumie, to ja tez o tym czytalam... A z idziemy na szczepienie za tydzien, to sie wypytam. A czy ktoras z Was dziewczyny z Wwy zapisuje sie na zajecie basenowe?
 
Misia Ty to zawsze cos wymyslisz super brawo!!!!
Karolla jak bedziesz cos iedziala o aquaparku to daj znac,ja z Marika tez chetnie sie wybiore
 
reklama
kacha107 pisze:
Misia Ty to zawsze cos wymyslisz super brawo!!!!
Karolla jak bedziesz cos iedziala o aquaparku to daj znac,ja z Marika tez chetnie sie wybiore
Kacha czytałam na stronce aquaparku o zajęciach dla dzieci wklejam linka na samym dole masz info odnośnie
niemowlaków dziś zadzwonie i dowiem się o koszty i dni! http://www.aquaparksopot.pl/ea/strony/index.php?idstr=3
 
Do góry