reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

reklama
sylwia.m U mnie identyczny wynik :)) Ale na wiele pytan "strzelalam" - igla, nos, wysokosc brzucha ... nawet jesli chodzi o spanie to ja spie z glowa na wschod.... a np sok pomaranczowy lubie ale nie musze go pic codziennie...
 
Witam wszystkie dziewczyny :-)
Jestem tu nowa , wiec powoli wdrażam sie we wszystko.
Ja po wczorajszej wizycie w szpitalu wiem, ze w brzuszku nosze dziewczynkę - a myślałam , że będzie Staś ...
Mam do Was pytanko. Może orientujecie sie, czy dziwny i nieustający ból brzucha dzień po amniopunkcji diagnostycznej to normalne czy powinnam sie zacząć bać:confused:

Pozdrawiam
 
gratuluje synków , mam nadzieje że też do Was dołącze :-) u mnie w rodzinie są już 3 dziewuszki więc jakiś chłopak by się przydał ;-)
teścik wyszedł u mnie 50% na 50%:sorry2:
dzisiaj ide do lekarza ciekawe na kiedy zapisze mnie na USG...
 
u mnie są sami chłopcy w rodzince i babcie czekały na wnuczke-ale niestety nie poratowałam ich zachcianek. Obiecałam już, że druga będzie dziewczynka hehe
 
Ja po wizycie u lekarza dowiedzialam sie, ze mam infekcje, mam brac antybiotyk. Poza tym lekarz cieszyl sie, ze wreszcie zaczelam tyc:-), waga nie klamie.
Dostalam tez skierowanie na usg, musze sie tylko umowic na odpowiedni dla mnie termin i tu klops, obrazilam sie na meza, bo prawdopodobnie pojade sobie sama.
 
reklama
Agorana dzięki za rade :-) Właśnie chciałam uniknąć porady lekarza, bo przez ostatnie 2 tyg miałam niezłe przejścia z lekarzami i szpitalami (przynajmniej wiem gdzie nie chce rodzic :-) ) i co lekarz to inna opinia. Szok!! Ale chyba tym razem nie obejdzie sie bez zapytania ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie
 
Do góry