reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Ale moja Hanna Montana będzie w kawalerach przebierać oby tylko odziedziczyła długie nogi po tatusiu. Zresztą w mini ją od pierwszych tygodni będę stroić, niech pokazuję dupsko:-):-):-):-) A dupkę też po tatusiu niech odziedziczy a po mamusi jej wystarczy intelekt i parę piegów, bo urody dodają a ja cała jestem jak ciasteczka Pieguski:-):-)
Magduśka i Calla gratuluję synusiów:-):-):-)
 
reklama
UFF ... nareszcie nam się udało uruchomić kompa ... chyba ściągnełam jakiegoś "przyjaciela" i muszę się uśmiechnąć do znajomego co by pacięta wyleczył ...
stopi69 kochaniutka WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE !!! przetrwałyśmy "amnio" więc teraz już musi być z górki !!! Ja jak na jednym USG dzidzia nie pokazała kosteczki nosowej to na drugi dzień poleciałam prywatnie na 4d i kosteczkę śliczną i całą odnalazłam. Perełko uśmiech na usteczka i zero stresu jeszcze tego brakuje co byś LENKĘ stresowała. Buziaczki dla Was kobitki i bardzo proszę się nie smutkować :-):-):-)
juluszka kasiakom iwon3004 Lorien matylda1405 goteczka Antkowa Kochane kobiałeczki zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka no i proszę szpinaczek jeść jest naprawdę pychotka !!! :-)
calla GRATULECZKI ZDROWEGO SYNUSIA :-):-):-)
goteczka z opowieści mojej mam w tą stronę da się przetrwać gorzej jak z dziewczynki nagle robi się chłopczyk to już wymaga zdolności krawieckich :-)
Magduska gratuleczki potwierdzonka uroczego CHŁOPACZKA :-):-):-)


 
ja też ostatnio byłam u lekarza ( niestety bez USG :dry:) wyniki mam dobre wszystko w normie. Badanie gin. też dobre więc jestem szczęsliwa :-D

stopi69 idź do innego lekarza, jak będziesz sie denerwować to będzie źle, może aparat do USG był kiepski albo lekarz źle coś zobaczył. Lepiej iść na konsultacje do innego lekarza niż zamartwiać się przez pare dni - stres jest nie wskazany...
 
stopi - ja tez trzymam kciuki za Lenkę. Może faktycznie oprócz tych badań, które kazał Ci zrobić lekarz, powtórz USG w innej przychodni. Na pewno wszystko będzie dobrze !!! :tak:

Sporo chłopczyków w naszym gronie, sporo :tak:. U nas już trzech różnych lekarzy potwierdziło, ze będzie synuś, więc raczej dzidzia nas nie zaskoczy podczas porodu ;-).
 
Hej, ja po usg genetycznym. Dzidzi zdrowa, duża 540 g, serduszko pięknie bije. No i zasilamy skromne grono dziewczynek. Teraz musimy tylko imię wybrać, bo nastawiona byłam na Filipka ;-).


Stopi trzymam kciuki za córcie.
 
Ostatnia edycja:
Dziekuje Wam z całego serduszka za słowa otuchy !!! Jestescie kochanymi mamusiami :-)

GOTECZKO, ANTKOWA - dziekuje za info o usg na Agatowej... przymierzlam sie tam isc wlasnie zrobic echo serduszka + usg... ale jak uslyszalam koszt za całosc tych badan 700zl , to niestety na chwile obeca nie mam tych pieniazkow :-( ...
Wczoraj wieczorem na spokojnie sobie wszystko przemyslalam i doszlam do wniosku, ze chyba lepiej "przemeczyc sie " z myslami z 2tyg. i dopiero zrobic echo i usg. Wtedy serduszo bedzie wieksze i NA PEWNO !!!! wyksztalci sie ta przegroda... I diagnoza bedze bardziej wiarygodna. Tak mi sie wydaje... nie znam sie na tym :-( Poczekam co mi lekarz prowadzacy powie...

ANTKOWA
- bardzo dobrze, ze wczesnie zareagowalas i poszlas do lekarza!! Im wczesniej tym lepiej i mniejsze konsekwencje Trzymam kciuki, zebys szybciutko pozbyła sie nieproszonego goscia....
 
reklama
Stopi bądź dzielna i nie zamartwiaj się o Lenkę, na pewno wszystko będzie ok:tak:, jak widze po Twoim suwaczku jesteś w 21 tygodniu ciąży, lekarze zazwyczaj sugerują usg połówkowe po 22 tygodniu, właśnie ze względu na to że serduszko lepiej widać, więc może faktycznie jest na tyle malutkie że lekarz żle zinterpretował obraz, podobno tak jak pisła Goteczka nawet pare dni ma znaczenie; więc głowa do góry i jeżeli faktycznie z kaską krucho to poczekaj te 2 tygodnie, albo chociaż na usg (bez echa) do kogoś innego się wybierz

Calla, Magduśka
gratuluję chłopaków:tak: moja Julka będzie miała w kim wybierać:-D


Sam
gratuluję dziewczynki:-) może Filipinka zamiast Filipka;-)

ja wczoraj byłam na USG połówkowym (tylko na USG) no i wszystko z dzidzusiem w najlepszym porządku, serducho prawidłowe, przepływy sprawdzone, wszystkie parametry w normie, u mnie też w tetnicach macicowych wszystko ok, no a najważniejsze że będzie dziołcha na 100%, pokazał nam swoja pipkę, więc jestem mega szczęśliwa:-):-):-)

będzie Julia:-):-):-)
 
Do góry