reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

reklama
Matylda erytrocyty, hemoglobina i hematokryt poniżej normy to oznaka anemii, ale trochę żelaza i magnezu i będzie git:tak:

goteczka ja też żelazo mam łykać po posiłku:tak:
 
Jejku produkcja wlaczona na calego :-D

Gratuluje nowo 'poznanych' pociech, czyli chyba samych synusiow jak widze :-D

Stopi jak juz to nieraz uslyszalas, tez jestem swiecie przekonana ze wszystko bedzie dobrze. Tak na pocieszenie to mam malutka kuzyneczke, ktora miala wykryta dziurke w serduszku i nie wyksztalcona przegrode do konca, ale po urodzeniu okazalo sie, ze nie jest tak tragicznie.. Mala teraz ma 2,5 latka po dziurce juz nie ma sladu, a tak ruchliwego i zywego dziecka to ja w zyciu nie widzialam- chociaz mialam staz w przedszkolu :-) Wiem ze cie to duzo nerwow kosztuje, ale stawiam na bledna diagnoze i trzymaj sie dzielnie naprawde bedzie dobrze.
 
Kasiu i Sam gratuluję Wam z całego serca i cieszę się razem z Wami.
Stopi wiem, że to nie pocieszenie ale u mnie w rodzinie tez jest dziewczynka co urodziła się z dziurką w serduszku. Rozwijała się prawidłowo a nawet aż za szybko. Miała 9 miesięcy jak zaczęła chodzić a jak miała 15 miesięcy to można z nią było się dogadać jak z dorosłym. Za miesiąc skończy trzy latka i po dziurce nie ma śladu. Wierzę, że u Ciebie nie będzię takiego scenariusza i urodzisz zdrową laseczkę:-):-):-)
 
Kasiu i Sam,również GRATULUJĘ :-)...a ja jeszcze 3 tyg na kolejne Usg muszę czekać,brak mi już cierpliwości :wściekła/y::zawstydzona/y:
Stopi,również trzymam kciuki,będzie dobrze !!!!!!!!!!!!
 
Stopi też myślę, że lepiej poczeka dwa tygodnie i powtórzyć. Oczywiście o ile będziesz czekać w miarę spokojna, wiem, że to łatwo powiedzieć, a trudniej wykonać, ale stres może zaszkodzić Twojej małej Lence. Trzymamy wszystkie kciuki za Was.

Co do usg, to mi też dwóch lekrzy zobaczyło chłopaka, więc już nie mam złudzeń. Ale mój m juz stwierdził, że za parę lat spróbujemy jeszcze raz, a nuż się trafi mała księżniczka
 
Dziewczynki macie 100% racje - nie wolno mi teraz o tym myśleć!!! Wyniki usg -głęboko schowane i na 2 tyg. zapominam o temacie. ;-)
 
E_mamo jeszcze sie nie zastanawiałam jaka będę ale postaram sie byc najlepszejszą:tak: choć zgadzam sie z Madzią ze cięzko będzie oddać synusia w ramiona innej pewnie, ale takie życie... z córciami to chyba nie ma takiej sytuacji bo zawsze są blisko mamusi:tak:;-)
Sam, Kasiu gratuluje dziewczynek:tak:
 
reklama
Do góry