reklama

Pobudki na nocne karmienie. jak to zmienić?

Temat na forum 'Spanie' rozpoczęty przez justynka1, 24 Listopad 2007.

1. justynka1

justynka1 Mamusia Antoniusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie wiem jak wy dziewczyny,ale ja prawie co drugą noc nie śpię,bo Antoś sie wybudza i żeby znów usnąć chce cysia.I nie byłoby problemu,gdyby się przytulił i zasnął,ale nie,on łapie i się odwraca,znowu łapie i się odwraca i tak potrafi z godz.,a ja oczywiście nie śpię.Dziś np.całą noc miał cysia w buzi,bo jak tylko puścił to się wybudzał.Kocham go z całego serca,ale mam już dość!!!!!!!!!!!
    Czy jestem sama,czy wy też macie czasami dość?:no:

2. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja wprawdzie karmię butelką,ale mała budzi się najmniej 3 razy w nocy.Też chodzę wiecznie niewysana.Zanim obudzi się jej tutuś ja zrobię to 2 min. wcześniej.

3. reklama
  4. mama Huberta

mama Huberta Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam moj synek co prawda przesypia juz cala noc ele potrafi wstawac o 4 rano i nie klasc sie spac juz do 8 wiec z wyspaniem sie tez jest kiepsko karmie go mlekiem modyfikowanym na noc dostaje kaszke jesli moge ci cos poradzic justynko1 to odciagnij swojego mleczka i zrob malemu kazke na noc

5. justynka1

justynka1 Mamusia Antoniusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mu daję normalnie kaszkę smaczny sen z bobovity juz od dawna,ale i tak zeby zasnac musi byc cysio inaczej nie mowy.

6. Justka77

Justka77 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam serdecznie
    Mam ogromny problem ze swoją córką, a dokładnie z jej spaniem. Emilia ma 8 miesięcy, zdaje sobie sprawę z tego, że to również moja wina, no ale cóż czasu nie cofnę. Temat stary jak świat, moja córcia nie chce spać w nocy, wieczorem zasypia przy cycy, w nocy budzi się po kilka razy, co 1 - 2 godz. i oczywiście domaga się cycy. Przeczytałam już wiele różnych książek, ale dalej nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić.
    Dodam, że zaczęło się to ok 4 m-cy temu, bo poprzednio bardzo dobrze spała i w nocy budziła się tylko raz, sporadycznie dwa razy.
    Jestem już zmęczona, nie mam pojęcia jak do tego podejść, żeby mała zaakceptowała nowy sposób zasypiania i przede wszystkim aby spała w nocy.
    Poradźcie, może ktoę miał taki sam problem...:sorry2:

7. Jolagrzes

Jolagrzes Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    już jest na forum taki temat.Jeśli sie obudzi w nocy,to daj herbatki,nie cyca.Spróbuj też dawać smoczka,to będzie ssała i zaśnie.

8. Justka77

Justka77 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zauważyłam dopiero po napisaniu, że taki temat już jest.

Co do smoka, to niestety moja córka nie chce smoka, a herbatkę owszem pije chętnie, ale później i tak chce cyca.

9. Kyniol_73

Kyniol_73 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    a ile córka spi w czasie dnia ?? Skracaj jej maksymalnie w dzień drzemki. Przyzwyczajaj ją tez do stałej pory kąpieli i zawsze po tym ja kładź spać aby sobie to skojarzyła. Nie wiem tylko czy rady zadziałają na twoją 8 miesięczna córkę. Może sie nie najada tez do syta...i stad pobudki co 1-2 godz ?

10. reklama
  11. Jolagrzes

Jolagrzes Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dokarmiasz ją,czy tylko dajesz cyca?Dobrze by było przed spaniem dać jej kaszke na mleku,żeby ten pokarm jej został w brzuszku na dłużej.Ja tak robie z moim 4 miesięcznym synkiem i śpi całą noc.Oczywiście przed spaniem kąpiel o stałej porze.Mój też śpi mało po południu,tylko z rana dom mu sie wyspać.

12. irfinka

irfinka psotnisia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    daj jej wode lub herbatke a pozniej smoka jak pisala jolagrzes

Poleć forum