reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Początek ciąży

Miyoshi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Luty 2018
Postów
347
Cześć dziewczyny.

Dzisiaj zrobiłam test ciążowy, okres spóźniał mi się już 8 dzień i test wyszedł pozytywnie. Dwie wyraźne kreski. Prawdę mówiąc myślałam, że to znowu jakieś przesunięcie związane z dietą, bądź innymi czynnikami i po prostu jestem dalej w szoku. Proszę Was, powiedzcie mi co teraz powinnam zrobić? Kiedy najlepiej udać się do ginekologa, aby potwierdzić ciążę? Powinnam zacząć przyjmować jakieś witaminy? Niby czytałam o ciążach bardzo dużo, ale w momencie kiedy przychodzi do praktyki, nie wiem jak się zabrać za to wszystko.
 
reklama
reklama
nie wydaje mi się bym ostro pojechała. osoba urodzona przed czarnobylem ma prawie 35 lat z tego co wiem lekarze zalecają rodzenie dzieci między 20-25 lat. prawda w oczy kole? mam to gdzieś.

33-34 maja kochana, historia się kłania. Ta tragedia wydarzyła się w kwietniu 1986, to rachunek prosty:).
 
to takie osoby, które urodziły się przed czarnobylem mogą jeszcze rodzić? przecież są za stare.a nazywanie tego dziewczyną to lekkie niedomówienie. raczej powiedziałabym starsza pani. no tak starsze panie muszą robić te badania

Ja jestem przed Czarnobylem 84 rocznik i wybacz, tak jestem w ciąży i bede rodzić a nie mam jeszcze 35 lat . Wymądrzasz się tu jak nie wiem co, a takie herezje piszesz, że ludzi obrażasz. Ja starsza Pani ? Dziewczynko zastanów się co piszesz.
I mało tego tak, mam problemy z tarczycą i trzeba ja kontrolować w ciąży .
 
w tej, że nazwałam starsze panie przed 40 starszymi paniami co wywołało burzę oburzenia , choć każdy wie, że kobieta po 30 to nie jest żadna dziewczyna tylko dojrzała kobieta

Zastanów się co piszesz ! Najpierw obrażasz a później kota ogonem odwracasz ! To jak to jest mam 34 lata to ja starsza pani czy kobieta dojrzała?
 
hahaha nie mogę a kobieta 40 letnia to dziewczynka dziewica niewiasta i małolata:))) obraza majestatu wstyd mi na prawdę :rofl2: dawno się tak nie śmiałam

Pewnie nie wiesz, bo mało wiesz o życiu ale mając 40 lat , też można być dziewicą.
Widzę, że obrażanie innym sprawia Ci po prostu radość .
 
Rozwiązanie
Do góry