reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Poczytaj mi mamo

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

dori

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
W związku z tym, że na innym wątku już zaczęłyśmy rozmawiać o czytaniu dzieciom proponuję żeby tu w tym wątku stworzyć coś na kształt katalogu. Będziemy wymieniać się tytułami książek, które czytamy dzieciaczkom (pomocne będą tu mamy, które mają już starszą pociechę - Idziu liczymy na Ciebie no i na pozostałe mamy również) oraz książki i tytuły które być może pamiętacie z dzieciństwa ale teraz w dobie Harrego Pottera odeszły w zapomnienie.

Zaczynam: może to już dla trochę starszych dzieci ale pamiętam, że uwielbiałam jak mama czytała mi "Plastusiowy pamiętnik"

reklama

lidijka

kwietniowa matka polka 06
Miasto
Tczew
Rozwiązania
0
Dori gratuluję dobrego pomysła!!!

Moja mam opowiadała mi bajki, zazwyczaj zasypiała wcześniej niż ja:)

Ja będę zaczynac Mateuszkowi od "stoi na stacji lokomotywa.....", itd

dori

Rozwiązania
0
No tak, zacząć trzeba od czegoś prostego i w miarę krotkiego a ja tu z Plastusiem wyjechałam.

magdalena25

Majowe mamy'08 Przeszczęśliwa mamuśka
Rozwiązania
0
Ja właśnie zaczęłąm już od pierwszych dni Julka wierszykami Tuwima, Brzechwy, Konopnickiej, Samozwaniec... Takie dla maluszków. Lokomotywa i Tydzień to nasze ulubione hity.
Kiedyś mama czytała mic coś co zaczynało się: "Moja piżama jest cała w tygrysy, a te tygrysy straszne urwisy..." Poszukuję pilnie namiarów na tą książeczkę (autor itp.)

iza1

Miasto
Tauzen :)
Rozwiązania
0
Ja kilka razy czytałam Karolci wiersze Brzechwy, ale nie była specjalnie zainteresowana ;) muszę znowu spróbować. Mam mnóstwo małych książeczek od siostrzeńca, jak będę czytać Karolci to będę wam pisać tytuły jak chcecie :)

dori

Rozwiązania
0
Jasne, że chcemy. Ja jeszcze nie mam biblioteczki dla Klaudii więc wszelkie sugestie mile widziane.

woloszki

Kocham M&M i D2 :*
Miasto
Legionowo
Rozwiązania
0
No z tym czytaniem to dziewczyny mozna sie wykonczyc znam to z doswiadczenia.
Oboje z mezem znamy juz prawie wszystkie wierszyki Tuwima i Brzechwy na pamiec. Maksiowi kupilismy pod choinke wierszyki Tuwima, super wydana kolorowa i do

tego plyta cd z nagranymi tymi wierszykami czytanymi przez Fronczewskiego, polecam super sprawa. Ulubione Maksia to Lokomotywa, Ptasie radio i Abecadlo.
No i Maja tez bedzie na nich wychowana.

lidijka

kwietniowa matka polka 06
Miasto
Tczew
Rozwiązania
0
Nio i jak tam kobitki z czytaniem bajek? CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM!!!!:)

Ja dzisiaj kupiłam kolejne książeczki Mateuszkowi, oczywiscie Brzechwy, w Rossmanie są po 2,99. W sumie mam juz 7 książeczek. Dzisiaj czytałam "Kłamczucha", Mateuszek zdawał sie być zainteresowany, moze, moze...

Muszę upolowac LOKOMOTYWĘ:)

reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry