reklama

Poczytaj mi mamo

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2006' rozpoczęty przez dori, 11 Sierpień 2006.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dori

dori Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    W związku z tym, że na innym wątku już zaczęłyśmy rozmawiać o czytaniu dzieciom proponuję żeby tu w tym wątku stworzyć coś na kształt katalogu. Będziemy wymieniać się tytułami książek, które czytamy dzieciaczkom (pomocne będą tu mamy, które mają już starszą pociechę - Idziu liczymy na Ciebie no i na pozostałe mamy również) oraz książki i tytuły które być może pamiętacie z dzieciństwa ale teraz w dobie Harrego Pottera odeszły w zapomnienie.

Zaczynam: może to już dla trochę starszych dzieci ale pamiętam, że uwielbiałam jak mama czytała mi "Plastusiowy pamiętnik"

2. lidijka

lidijka kwietniowa matka polka 06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dori gratuluję dobrego pomysła!!!

Moja mam opowiadała mi bajki, zazwyczaj zasypiała wcześniej niż ja:)

Ja będę zaczynac Mateuszkowi od "stoi na stacji lokomotywa.....", itd

3. reklama
  4. dori

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No tak, zacząć trzeba od czegoś prostego i w miarę krotkiego a ja tu z Plastusiem wyjechałam.

5. magdalena25

magdalena25 Majowe mamy'08 Przeszczęśliwa mamuśka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja właśnie zaczęłąm już od pierwszych dni Julka wierszykami Tuwima, Brzechwy, Konopnickiej, Samozwaniec... Takie dla maluszków. Lokomotywa i Tydzień to nasze ulubione hity.
    Kiedyś mama czytała mic coś co zaczynało się: "Moja piżama jest cała w tygrysy, a te tygrysy straszne urwisy..." Poszukuję pilnie namiarów na tą książeczkę (autor itp.)

6. iza1

iza1 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja kilka razy czytałam Karolci wiersze Brzechwy, ale nie była specjalnie zainteresowana ;) muszę znowu spróbować. Mam mnóstwo małych książeczek od siostrzeńca, jak będę czytać Karolci to będę wam pisać tytuły jak chcecie :)

7. dori

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jasne, że chcemy. Ja jeszcze nie mam biblioteczki dla Klaudii więc wszelkie sugestie mile widziane.

8. woloszki

woloszki Kocham M&M i D2 :*

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No z tym czytaniem to dziewczyny mozna sie wykonczyc znam to z doswiadczenia.
    Oboje z mezem znamy juz prawie wszystkie wierszyki Tuwima i Brzechwy na pamiec. Maksiowi kupilismy pod choinke wierszyki Tuwima, super wydana kolorowa i do

tego plyta cd z nagranymi tymi wierszykami czytanymi przez Fronczewskiego, polecam super sprawa. Ulubione Maksia to Lokomotywa, Ptasie radio i Abecadlo.
    No i Maja tez bedzie na nich wychowana.

9. kosmi

kosmi Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  10. reklama
  11. lidijka

lidijka kwietniowa matka polka 06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nio i jak tam kobitki z czytaniem bajek? CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM!!!!:)

Ja dzisiaj kupiłam kolejne książeczki Mateuszkowi, oczywiscie Brzechwy, w Rossmanie są po 2,99. W sumie mam juz 7 książeczek. Dzisiaj czytałam "Kłamczucha", Mateuszek zdawał sie być zainteresowany, moze, moze...

Muszę upolowac LOKOMOTYWĘ:)

12. Rybcia_21

Rybcia_21 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Lidijko dobrze wiedzieć że w rossmanie sa takie tanie ksiażeczki dla dzieci.Jutro musze sie przejść i zobaczyć u nas czy sa.

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum