reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Podejrzenie ciąży a spirala..

Rozwiązania
0
Hej :)
Zacznę od tego,że od 3 lat mam spiralę niehormonalną. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 29.02.2020,okres był normalny,wszystko było w porządku. Cykl mam okolo 28/30 dniowy. 21 i 22 marca kochałam się z moim partnerem,te dwa razy skończył we mnie. Okresu spodziewałam się 28/29 marca. Do teraz go nie dostałam. Testy wyszły negatywne,ale podejrzewam,ze jesli jestem w ciązy to jest za wcześnie na to,zeby wyszedł on pozytywny. Mam objawy takie jak: podwyższona temperatura około 37/37,5 stopnia, ból podbrzusza, codzienne bóle głowy. Czy jest sens zrobić jutro badanie krwi? Pokaże ono cokolwiek tak szybko?
To byłaby moja druga ciąża.
Jakby znalazła się tutaj mamusia,która również zaszła w ciąże mając spiralę,to proszę o opisanie jak to u niej wyglądało :)
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Kilka tu miało ciąże ze spirala, ale skoro 21 był sex a 28 powinien być okres ,to marne szanse że była wtedy owulacja ,

witch84

Rozwiązania
65
Teraz jest przesilenie, więc może się nieco poprzestawić (do tego zmiana czasu i nerwowa atmosfera). Moim zdaniem szansa na ciążę jest niewielka. Jak nie musisz wychodzić, to lepiej siedź w domu. Jeszcze coś ze sobą przytargasz.

MaryH

Rozwiązania
23
Skoro ostatni stosunek był 22 to minęły już 2 tygodnie i testy powinny być już wiarygodne.

Fado123

Rozwiązania
3
Nie wiem jak to jest jak się ma spiralę, wiem tylko że jak się bierze tabletki to nie ma owulacji, uważam jak wyżej ,że ciąży nie ma ,testy wychodzą negatywne ,nie pchaj się na krew ,nie ma co ryzykować, zrób test za 2/3 dni

liczba

Rozwiązania
1
Miedziana nie blokuje owulacji. Ciąża zawsze jest możliwa, ale to nie jest w tym przypadku bardzo prawdopodobne, bo jednak skuteczność te wkładki mają dużą, a stosunek pewnie był już po owulacji. Na krew bym nie szła. Zrób test za pare dni. Co do objawów to tak wcześnie nie ma co się nakręcać.

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Poszukaj tu na forum wątków - niestety, dziewczyn, które zachodzą w ciążę mimo spirali miedzianej, jest bardzo dużo :( Sama mam 3 takie koleżanki :(

Madlein

Rozwiązania
0
Siedem lat nosiłam spiralę i przy prawidłowym założeniu i kontrolach co pół roku nie ma mowy o ciąży. Przynajmniej mi się to nie zdarzyło i znam parę osób, które nosiły miedziane wkładki i również ciąża ich nie dotyczyła. Mogę Ci tylko powiedzieć, że na spiralce miałam bardzo rozjechane cykle i mega obfite miesiączki. Organizm to nie zegarek, zawsze może się coś w cyklu przesunąć.
I na koniec jeśli podejrzewasz owulację w terminie o którym pisałaś, to testy powinne wychodzić już pozytywne. Nie świruj tylko wrzuć na luz, a okres sam przyjdzie.

reklama
Rozwiązania
0
Witam Panie! Dodam że od lipca 2018 mam założoną wkładkę domaciczną kyleena. W tamtym miesiącu (w kwietniu) miałam dziwną kótką miesiączkę która trwała zaledwie 1.5dnia od 18jwietnia.. Zrobiłam test,wyszedl negatywny. Od tamtego momentu odczuwam ból piersi, widzę że są znacznie powiększone, tak bolały mnie do dzisiaj. Dzisiaj dwa dni przed spodziewana miesiączka dostałam z rana takie bardziej bordowo-brązowe krwawienie a w połowie dnia zaczęły mnie męczyć mdłości i zawroty głowy. Wizytę u lekarza mam 18 maja. Zastanawiam się czy przed tą wizyta jedbka wykonać ten test. Pozdrawiam serdecznie.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Ewq9 Podejrzenie ciąży Potrzebuję porady 7
K Podejrzenie ciąży pozamacicznej Potrzebuję porady 19
A Podejrzenie ciąży Staramy się 31
Lena142 Luteina - podejrzenie ciąży. Kiedy wznowić przyjmowanie? Ciąża po poronieniu 15
N Podejrzenie ciąży Potrzebuję porady 17
Szpyrka Niepokojące objawy , podejrzenie przedwczesnego porodu Potrzebuję porady 11
D Cytologia HSIL skierowanie na kolposkopie, podejrzenie nowotworu. Potrzebuję porady 8
Lenalila Podejrzenie PCOS a zajście w ciąże Staramy się 17
J Podejrzenie ZD, zle wyniki II trymestru Potrzebuję porady 15
K Podejrzenie pustego pęcherzyka ?! Ciąża, poród, połóg 27
E Podejrzenie poronienia - gdzie USG w niedziele w Warszawie lub Radomiu? Potrzebuję porady 4
M Podejrzenie ciązy pozamacicznej :( Potrzebuję porady 15
E podejrzenie dziecięcego porażenia mózgowego kosz 1
KiniaG Podejrzenie ADHD u 6 - latki Porady - rozwój i zdrowie dzieci 4
Z podejrzenie niedroznosci przewodu pokarmowego Ciąża, poród, połóg 7
ilona.tomaszkiewicz cukrzyca w ciąży BB psychodietetyczka radzi mamom 2
P Utrzymanie ciąży Potrzebuję porady 6
N Pęcherzyk ciąży z pęcherzykiem zoltkowym bez zarodka. Potrzebuję porady 10
K Nadżerka w ciąży Ciąża, poród, połóg 3
majtaj89 Udało się znowu jestem w ciąży Ciąża po poronieniu 10
C Szyjka macicy w ciąży Potrzebuję porady 2
B Początek ciąży - plamienia Ciąża, poród, połóg 10
M Początki ciąży Potrzebuję porady 7
aniaslu Pytania o odżywianie w ciąży i po porodzie. Potrzebuję porady 1
P Suchość w ciąży Potrzebuję porady 3
O 6 tydzień ciąży, a brak zarodka Potrzebuję porady 33
aniaslu Jak jeść i co suplementować w ciąży i po porodzie? Odpowiedzi specjalistów Temat tygodnia 5
B Dziwne plamienia po ciąży Staramy się 11
A Lipolaser w ciąży Potrzebuję porady 9
Ewela1990 Zmiana lekarza w drugiej połowie ciąży. Ciąża, poród, połóg 16
D Biegunka we wczesnej ciąży Staramy się 3
K Nerwica w ciąży, Ciąża, poród, połóg 3
Aleksandra93 Beta przesadza o ciąży? Ciąża, poród, połóg 26
Graża2020 Niedoczynność Tarczycy 4 Tydzień ciąży TSH 3,70 Potrzebuję porady 4
A Czy zdarzyło wam się zjeść coś nieswiezego w ciąży! Potrzebuję porady 4
N Czy mogę być w ciąży? Ciąża, poród, połóg 19
K Plamienie, krwawienie w ciąży Potrzebuję porady 20
K Interpretacja ciąży w 12 tyg Potrzebuję porady 2
N AZS w ciąży Ciąża, poród, połóg 21