reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podejrzenie ciąży

Test negatywny więc ciąży brak. Skoro niepokoją was objawy to do trzeba udać się do lekarza 🤷🏻‍♀️ może źle dobrane tabletki anty? A może jakaś choroba? Białe plamy na sutkach to raczej nie objaw wczesnej ciąży.. Zainteresowałabym się tym na miejscu dziewczyny.
 
reklama
Za takie komentarze podziękuje. Poza tym moja dziewczyna nie wmawia sobie objawów
Ja bym ci doradziła dosłownie to samo z bo jest to życzliwa porada.
Test beta wyklucza albo potwierdza ciążę w 100% zwłaszcza, jeśli moment na planowany okres w sumie już minął.

Zdziwiłbyś się ile kobiet ma dosłowne objawy ciążowe przy spóźniającym się okresie, a w ciąży ostatecznie nie są. Uwierz mi- zdziwiłbyś się.
I to nie jest złośliwy komentarz.
Ja jestem z tej grupy, która wyklucza ciążę skoro test wyszedł wam ewidentnie negatywny w dniu okresu.
A okres ZAWSZE ma prawo się przesunąć.
Nawet jeśli kobieta przez długie lata ma regularne cykle co do dnia, to nagle może sobie wyskoczyć jakaś zmiana- z pewnych powodów jak stres czy odchudzanie ale i od tak sobie, po prostu.
Powiniem być okres ... a nie ma 🤷‍♀️
Mnie się raz o 14dni przesunął, mimo że akurat wtedy nie miałam żadnych zmian w swoim życiu.

A antykoncepcja też ma wpływ na ,,pewne" zachowania kobiety: nagły większy apetyt np na słodycze, nagłe przybieranie na wadze pomimo życia takiego samego jak każdego dnia ...
Jedynie te plamy na sutkach to coś dziwnego 🤔 ale to raczej nie ma nic wspólnego z zajściem w ciążę.
Wygląd owszem się zmienia gdy kobieta jest w ciąży, ale nie na tak wczesnym etapie.
 
Witam:
U mojej dziewczyny wystąpiły objawy ciąży.
Bardzo bolące sutki oraz wystąpiły na nich (sutkach) białe plamy które się powiększyły. Wystąpiły częste nudności oraz silne kłucie brzucha i wahania nastroju. Częste smaczki na różne rzeczy . Dodam tez ze bierze ona tabletki antykoncepcyjne 2 składnikowe od ponad pół roku. Stosunek uprawiany regularnie bez zabezpieczeń. Spóźniająca się miesiączka oraz negatywny test zrobiony w dzień planowanego okresu.
Z góry dziękuje za pomoc i fachowe doradzenie.

Co to może być skoro są objawy a wynik negatywny. To nie pierwsza taka sytuacja i już nie wiemy co myśleć
To nie są objawy wczesnej ciąży. Białe plamy powinny być skonsultowane z lekarzem, ból piersi może być na zbliżające się krwawienie, smaczki tak samo. Skoro to nie jest pierwsza taka sytuacja to może powinniście przemyśleć metodę antykoncepcji, skoro ta jest dla Was stresująca?
W 4 tygodniu czyli w dniu spodziewanej miesiączki można już mieć lekkie objawy, ale to trzeba wiedzieć, czego się spodziewać. A nie że tak nagle ma zachcianki.
 
Do góry