reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podejrzenie ciąży a spirala..

Ja wierzę w to bo także nie raz słyszałam o zajściu w ciążę przy wkładce. Moja koleżanka jest z jednej z nich. 😁 Wszystko jest możliwe, wkładka może się przesunąć i to wystarczy. Jutro pójdę do lekarza to wszystko się dowiem. Sama jestem ciekawa. 😎☺️
A powtarzalas test ?
 
reklama
A powtarzalas test ?
Testu nie robiłam, stwierdziłam że się wstrzymam do momentu pójścia do lekarza. Myślę tak sobie czy może jednak nie zrobić go z rana tak na wszelki wypadek. Ciągle mam w głowie pytanie, czy to możliwe ciąża i wkładka? Jednak w sumie różnie to bywa zazwyczaj mam takie szczęście że właśnie takie rzeczy mnie się trafiają. Jak do tej pory u siebie zaobserwowałam bolesność piersi, powiększenie piersi (jedna mam nawet widocznie większą) dwa dni przed miesiączka miałam mdłości, w sumie w ciągu dnia mam też zawroty głowy. Plamienie miałam też dwa dni przed miesiączka (bo tak to można nazwać) trwało niby 4dni jednak to było skąpe plamienie najpierw brunatne brązowe a potem brązowe. W sumie zauważyłam też że przy większym wysiłku boli mnie podbrzusze. Dzisiaj zauważyłam śluz razem z krwią to już dwa dni po tym plamieniu. Przy stosunku mam uczucie blokady i dziwne odczucie nieprzyjemne, czuję dyskomfort.
 
Testu nie robiłam, stwierdziłam że się wstrzymam do momentu pójścia do lekarza. Myślę tak sobie czy może jednak nie zrobić go z rana tak na wszelki wypadek. Ciągle mam w głowie pytanie, czy to możliwe ciąża i wkładka? Jednak w sumie różnie to bywa zazwyczaj mam takie szczęście że właśnie takie rzeczy mnie się trafiają. Jak do tej pory u siebie zaobserwowałam bolesność piersi, powiększenie piersi (jedna mam nawet widocznie większą) dwa dni przed miesiączka miałam mdłości, w sumie w ciągu dnia mam też zawroty głowy. Plamienie miałam też dwa dni przed miesiączka (bo tak to można nazwać) trwało niby 4dni jednak to było skąpe plamienie najpierw brunatne brązowe a potem brązowe. W sumie zauważyłam też że przy większym wysiłku boli mnie podbrzusze. Dzisiaj zauważyłam śluz razem z krwią to już dwa dni po tym plamieniu. Przy stosunku mam uczucie blokady i dziwne odczucie nieprzyjemne, czuję dyskomfort.
Daj znać jak zrobisz test i co powiedział lekarz
 
@Madlein U mnie zawsze był problem z antykoncepcją hormonalną. Cyklo3fort brałam po założeniu wkładki, a plamienia miałam praktycznie codziennie przez pół roku... już nawet się zastanawiałam nad jej wyjęciem. Potem się uspokoiło. Miesiączki mam bardzo skąpe, trwają 4-5 dni (z reguły przez 1 dzień muszę korzystać z podpaski, w pozostałych dniach wystarczą wkładki). Ale jest to trochę irytujące, bo nigdy nie wiem kiedy pojawi się @ lub plamienie. Mimo wszystko jakoś nauczyłam się z tym żyć.
Ja założyłam w listopadzie hormonalna. Miałam miesiączki i jeszcze krwawienia miedzy. Minęło pół roku i zero, ani kropli. Zobaczymy jak będzie dalej
 
Dam znać sama jestem ciekawa co się dzieje, czy to ciąża czy może coś innego też mi to przez myśl przechodzi. Cały dzień dzisiaj i tym myślę.
I jak ? Byłaś u lekarza ?
Jestem w podobnej sytuacji. Spóźnia mi się okres . Nie mam żadnych oznak na okres a zazwyczaj były. Mam wkładkę od 2 lat. Miałam iść na kontrolę w marcu ale przez tego koronowirusa jeszcze nie byłam... Jutro pójdę po test jak dziś nic się nie zmieni.
 
reklama
Wkładkę założyłam w lutym 2020 w marcu kontrola oczywiście byłam. Teraz jest połowa czerwca a ja jestem w ciąży. Wkładka hormonalna Jaydess
 
Do góry