reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podniecenie u 3 latka? Czy to możliwe?

nani

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Listopad 2012
Postów
39
Witam!
Pisałam zakładce pediatry ale tam nie uzyskałam odpowiedzi może tu ktoś odpowie na moje pytanie.

Od jakiegoś czasu zauważyłam jak moja 3 latka dziwnie ociera się o kołdrę, koc, co kol wiek tzn. wkłada sobie kołdrę po miedzy nogi i wykonuję ruchy po dłuższym czasie zaczyna sapać i jest cała spocona nie wiem co mam z tym zrobić podejrzewam że to ją w jakiś sposób podnieca ale czy ona jest świadoma o co chodzi? Koleżanka mówiła, że jej córka też tak robiła i że to czasami się zdarza u dzieci i najważniejsze by nie robić z tego afery. Jednak ja jestem lekko zaniepokojona i zaczynam się denerwować jak zaczyna to robić. Czy powinnam zacząć się poważnie niepokoić?
 
reklama
bardzo normalne i raczej nie świadome,nie można karać ani za bardzo zwracać uwagę,najlepiej starać się delikatnie odwracać uwagę dziecka od "takich zachowań" powinno samo minąć.miałam taką sytuacje z rocznymi dziećmi i problem sam się rozwiązał.
 
NANI nie ona pierwsza i nie ostatnia, nie zwracaj na to uwagi bo będzie jeszcze gorzej, dziecko będzie się złościć jak bedziesz ja za to strofować.
Moja córka tez tak robiła dłuższy czas, potem to zanikło teraz ma prawie 4 lata ale przychodzą momenty, że znowu tak robi przez jakiś krótki okres czasu a potem znowu zapomina.
 
reklama
Drogie Mamy, Może Tatusiowie :) zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie krótkiej 3 minutowej ankiety nt.jakości jogurtów dla Waszych pociech. Piszępracę magisterską, jestem mamą 2 letniej Karolki i gdzie jak nie na forum dlaRodziców mogłabym szukać pomocy? :) Bardzo Was proszę o wsparcie bo czerwiec zbliża się wielkimi krokami a badania do pracy nie są zrobione :((

Ankieta - Badanie preferencji zakupowych rodziców dotyczących jogurtów przeznaczonych do spożycia przez dzieci. oto link do ankiety :)

Bardzo dziękuję!
Marta
 
Do góry