reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

    Nowa aplikacja do forum na smartfony

    Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Podpisy

K

kerry1

Gość
jak dla mnie podpis autora powyższej wypowiedzi jest już dość rozbudowane. ja jestem za ograniczeniem rozmairów pola podpsiu. a jak nie, to niech zosatna suwaki
Moim towarzyszkom na głównym wątku w którym przebywam mój podpis ani żadnej innej nie przeszkadza. jestesmy do siebie przyzwyczajone. jeśli tobie przeszkadza to mam nadzieję że wyłączysz sobie opcję podpisu i problem z głowy!!!!! Dlaczego zabierać innym to co im się podoba?
 
reklama
Do góry