reklama

podpowiedzcie!!!

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez niezapominajka22, 20 Sierpień 2008.

1. niezapominajka22

niezapominajka22 Początkująca w BB

26.07 mialam miesiaczke ktora trwala dosc dlugo (7dni) staramy sie z mezem o dziecko dwa tygodnie przed miesiaczka zaczelam odczuwac bole jajnikow i dolu brzucha malo tego oddaje mocz czesciej niz zwykle i duzo , robilam badania bo myslalam ze moze mam cos z pecherzem ale wyniki badan sa super :-) 20.08 zauwazylam ze mam plamienia cos w podobie do miesiaczki ...... ale inne niz zwykle.... czy w takim wypadku mozna podejrzewac ze to ciaza?? prosze odpiszcie

2. Magnolia80

Magnolia80 Zaangażowana w BB

Niezapominajka podejrzewać można wszytko, każdy organizm jest inny . A robiłaś test? - a najlepiej to iść do ginka

3. reklama
  4. Anita1908

Anita1908 Zaciekawiona BB

Być może jesteś w ciązy ale zrób test:) I pochwal się tu nam:)

5. zarzeczanka

zarzeczanka Zaciekawiona BB

To faktycznie może być wszystko, np. krwawienie okołoowulacyjne.

Jeśli to nie krwawienie a plamienie, to może być ciąża, ale to wymaga natychmiastowej konsultacji z ginekologiem.

6. seeker

seeker Początkująca w BB

Kochana,

Domyślać to my się możemy... Natomiast sprawdzić to możesz tylko robiąc test. Ja tez miałam planienie... Ale pomyślałam ,że miałam urlop, zmiana klimatu, nerwy... Nie sprawdziałam.
    A teraz w moim brzuchu siedzi 6 tygodniowa fasolka. Leć kobitko, kup test, ja trzymam kciuki :tak:

7. sisi.5

sisi.5 Zaciekawiona BB

witaj niezapominajka 22! Jeśli masz takie objawy, o których piszesz to koniecznie powinnas zrobic test i wybrac się do ginekologa. Okres może występować do trzeciego miesiąca ciazy. Ja mialam podobne objawy, z tym ze bez plamienia. tez odczuwalam drobne skurcze u dolu brzucha, często sikalam. zrobilam test i okazalo się, ze jestem w ciazy. ginekolog to potwierdzil mówiąc, ze to czwarty,piaty tydzień..trzymam kciuki!

8. zgadnij

zgadnij Fanka BB :)

Ja dowiedzialam sie o ciazy w 10tyg, choc po 6 zrobilam test i pokazal, ze nie jestem w ciazy, a na dodatek przez te tygodnie mialam 3 mini okresy-takie po3dni i wlasnie po 1 z nich okazalo sie ze mam w brzuzku dzidzie. Jest cala i zdrowa, mimo tych krwawien i mimo to, ze sie przeprowadzalam i targalam mega torby na 2 pietro i przesuwalam meble, bedac w niewiedzy, takze krwawieniami sie nie przejmuj, trzymam kciuki:)

9. Jadźka87

Jadźka87 Mamusia Kacperka

według mnie z uwagi na plamienie powinnaś udać sie niezwłocznie do lekarza... Test testem ale jżeli masz plamienie to trzeba to skonsultować bez żadnego ale

10. reklama
  11. dominikajustyna

dominikajustyna Początkująca w BB

Ja natomiast potrzebuje rady dosc szybko.Staramy sie o dzidziusia,mam plamienia od dwoch dni,zaczelam prowadzic kalendarzyk,kupilam monitor plodnosci,wszystko traktuje jak poczatek miesiaczki ale za bardzo jej nie widac! Co robic-podpowiedzcie prosze.Pytanie moje to czy to pierwszy dzien miesiaczki jesli sa plamienia czy nie?:sorry2:Jak sie do tego ustosunkowac?

12. m@dz1@

m@dz1@ Fanka BB :)

Witam na Twoim miejscu zrobiłabym test ja też dostałam plamienie tydzień przed spodziewaną miesiaczką bolały mnie jajniki czułam się tak jak przed miesiączką jednak plamienia ustało i potem cisza zrobiłam test po kilku dniach i okazało się że jestem w ciąży nadal bolały mnie jajniki i piersi ale to też jest objaw ciąży i tak teraz jestem w 6 tygodniu także radzę zrobić test... powodzenia :-)

Poleć forum