reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

podpowiedzcie!!!

Rozwiązania
0
26.07 mialam miesiaczke ktora trwala dosc dlugo (7dni) staramy sie z mezem o dziecko dwa tygodnie przed miesiaczka zaczelam odczuwac bole jajnikow i dolu brzucha malo tego oddaje mocz czesciej niz zwykle i duzo , robilam badania bo myslalam ze moze mam cos z pecherzem ale wyniki badan sa super :-) 20.08 zauwazylam ze mam plamienia cos w podobie do miesiaczki ...... ale inne niz zwykle.... czy w takim wypadku mozna podejrzewac ze to ciaza?? prosze odpiszcie

reklama

Magnolia80

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Niezapominajka podejrzewać można wszytko, każdy organizm jest inny . A robiłaś test? - a najlepiej to iść do ginka

zarzeczanka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
To faktycznie może być wszystko, np. krwawienie okołoowulacyjne.

Jeśli to nie krwawienie a plamienie, to może być ciąża, ale to wymaga natychmiastowej konsultacji z ginekologiem.

Rozwiązania
0
Kochana,

Domyślać to my się możemy... Natomiast sprawdzić to możesz tylko robiąc test. Ja tez miałam planienie... Ale pomyślałam ,że miałam urlop, zmiana klimatu, nerwy... Nie sprawdziałam.
A teraz w moim brzuchu siedzi 6 tygodniowa fasolka. Leć kobitko, kup test, ja trzymam kciuki :tak:

sisi.5

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
witaj niezapominajka 22! Jeśli masz takie objawy, o których piszesz to koniecznie powinnas zrobic test i wybrac się do ginekologa. Okres może występować do trzeciego miesiąca ciazy. Ja mialam podobne objawy, z tym ze bez plamienia. tez odczuwalam drobne skurcze u dolu brzucha, często sikalam. zrobilam test i okazalo się, ze jestem w ciazy. ginekolog to potwierdzil mówiąc, ze to czwarty,piaty tydzień..trzymam kciuki!

zgadnij

Fanka BB :)
Miasto
londyn
Rozwiązania
0
Ja dowiedzialam sie o ciazy w 10tyg, choc po 6 zrobilam test i pokazal, ze nie jestem w ciazy, a na dodatek przez te tygodnie mialam 3 mini okresy-takie po3dni i wlasnie po 1 z nich okazalo sie ze mam w brzuzku dzidzie. Jest cala i zdrowa, mimo tych krwawien i mimo to, ze sie przeprowadzalam i targalam mega torby na 2 pietro i przesuwalam meble, bedac w niewiedzy, takze krwawieniami sie nie przejmuj, trzymam kciuki:)

Jadźka87

Mamusia Kacperka
Miasto
Lubuskie
Rozwiązania
0
według mnie z uwagi na plamienie powinnaś udać sie niezwłocznie do lekarza... Test testem ale jżeli masz plamienie to trzeba to skonsultować bez żadnego ale

Rozwiązania
0
Ja natomiast potrzebuje rady dosc szybko.Staramy sie o dzidziusia,mam plamienia od dwoch dni,zaczelam prowadzic kalendarzyk,kupilam monitor plodnosci,wszystko traktuje jak poczatek miesiaczki ale za bardzo jej nie widac! Co robic-podpowiedzcie prosze.Pytanie moje to czy to pierwszy dzien miesiaczki jesli sa plamienia czy nie?:sorry2:Jak sie do tego ustosunkowac?

reklama

m@dz1@

Fanka BB :)
Miasto
Żywiec
Rozwiązania
0
Witam na Twoim miejscu zrobiłabym test ja też dostałam plamienie tydzień przed spodziewaną miesiaczką bolały mnie jajniki czułam się tak jak przed miesiączką jednak plamienia ustało i potem cisza zrobiłam test po kilku dniach i okazało się że jestem w ciąży nadal bolały mnie jajniki i piersi ale to też jest objaw ciąży i tak teraz jestem w 6 tygodniu także radzę zrobić test... powodzenia :-)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
V Mamuśkowo 17
pandorka Dzieci urodzone w lutym 2010 2

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry