reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podpowiedzcie!!!

Dołączył(a)
20 Sierpień 2008
Postów
2
26.07 mialam miesiaczke ktora trwala dosc dlugo (7dni) staramy sie z mezem o dziecko dwa tygodnie przed miesiaczka zaczelam odczuwac bole jajnikow i dolu brzucha malo tego oddaje mocz czesciej niz zwykle i duzo , robilam badania bo myslalam ze moze mam cos z pecherzem ale wyniki badan sa super :-) 20.08 zauwazylam ze mam plamienia cos w podobie do miesiaczki ...... ale inne niz zwykle.... czy w takim wypadku mozna podejrzewac ze to ciaza?? prosze odpiszcie
 
reklama
Niezapominajka podejrzewać można wszytko, każdy organizm jest inny . A robiłaś test? - a najlepiej to iść do ginka
 
To faktycznie może być wszystko, np. krwawienie okołoowulacyjne.

Jeśli to nie krwawienie a plamienie, to może być ciąża, ale to wymaga natychmiastowej konsultacji z ginekologiem.
 
Kochana,

Domyślać to my się możemy... Natomiast sprawdzić to możesz tylko robiąc test. Ja tez miałam planienie... Ale pomyślałam ,że miałam urlop, zmiana klimatu, nerwy... Nie sprawdziałam.
A teraz w moim brzuchu siedzi 6 tygodniowa fasolka. Leć kobitko, kup test, ja trzymam kciuki :tak:
 
witaj niezapominajka 22! Jeśli masz takie objawy, o których piszesz to koniecznie powinnas zrobic test i wybrac się do ginekologa. Okres może występować do trzeciego miesiąca ciazy. Ja mialam podobne objawy, z tym ze bez plamienia. tez odczuwalam drobne skurcze u dolu brzucha, często sikalam. zrobilam test i okazalo się, ze jestem w ciazy. ginekolog to potwierdzil mówiąc, ze to czwarty,piaty tydzień..trzymam kciuki!
 
Ja dowiedzialam sie o ciazy w 10tyg, choc po 6 zrobilam test i pokazal, ze nie jestem w ciazy, a na dodatek przez te tygodnie mialam 3 mini okresy-takie po3dni i wlasnie po 1 z nich okazalo sie ze mam w brzuzku dzidzie. Jest cala i zdrowa, mimo tych krwawien i mimo to, ze sie przeprowadzalam i targalam mega torby na 2 pietro i przesuwalam meble, bedac w niewiedzy, takze krwawieniami sie nie przejmuj, trzymam kciuki:)
 
według mnie z uwagi na plamienie powinnaś udać sie niezwłocznie do lekarza... Test testem ale jżeli masz plamienie to trzeba to skonsultować bez żadnego ale
 
Ja natomiast potrzebuje rady dosc szybko.Staramy sie o dzidziusia,mam plamienia od dwoch dni,zaczelam prowadzic kalendarzyk,kupilam monitor plodnosci,wszystko traktuje jak poczatek miesiaczki ale za bardzo jej nie widac! Co robic-podpowiedzcie prosze.Pytanie moje to czy to pierwszy dzien miesiaczki jesli sa plamienia czy nie?:sorry2:Jak sie do tego ustosunkowac?
 
reklama
Witam na Twoim miejscu zrobiłabym test ja też dostałam plamienie tydzień przed spodziewaną miesiaczką bolały mnie jajniki czułam się tak jak przed miesiączką jednak plamienia ustało i potem cisza zrobiłam test po kilku dniach i okazało się że jestem w ciąży nadal bolały mnie jajniki i piersi ale to też jest objaw ciąży i tak teraz jestem w 6 tygodniu także radzę zrobić test... powodzenia :-)
 

Podobne tematy

Do góry