reklama

podwyższenie alimentów

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez Gabinia, 11 Lipiec 2011.

1. Gabinia

Gabinia robaczki mamusi

dzień dobry
    proszę o radę ... mam przedłożyć do śadu dokumenty potwierdzające miesięczne wydatki na dzieci ... nie wiem jak to ,, ugryźć,, jedyne co mogłam mieć na papierze to wydatki na przedszkole ( oczywiście bez wydatków na ksiązki,wycieczki...)
    co przedsztawić dla dzieci uczęszczających do szkoły?? z dzieckiem chodzę prywatnie do lekarza czy uda mi się wziąść dokument o wizytach??? kosztach leczenia???
    jak obliczyć miesięczne wydatki? przecież nikt nie zbiera paragonów ze sklepu :(

proszę o pomoc
    pozdrawiam

2. E. Słotwińska-Rosłanowska

E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

Zgadzam się, że nikt nie zbiera paragonów. Proponuję zrobić zestawienie kosztów utrzymania dziecka. Ja bym wypisała poszczególne pozycje (np. jedzenie, ubrania, buty, leki, itp.) a następnie w drugiej kolumnie dałabym koszt roczny, a w trzeciej średniomiesięczny. Są pozycje, które w ujęciu miesięcznym wyglądają dziwnie (np. wakacje).
    Tam gdzie to możliwe załaczyłabym paragony/f-ry (przedszkole, wakacje, zestawienie wizyt lekarskich np. za I półrocze itp.)

3. reklama
  4. Gabinia

Gabinia robaczki mamusi

a jezeli wyzyty odbywały sie prywatnie i np poza miejscem zamieszkania ( byłam na zabiegach w ponaniu a mieszkamy w z-g ) jak to przedstawić??
    sąd uwierzy na słowo???

5. tab

tab Isiowa mama

Wtrącę się z jednym linkiem. Tutaj na dole strony są do ściągnięcia kalkulatory ułatwiające liczenie wydatków na dziecko: kalkulatory

6. E. Słotwińska-Rosłanowska

E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

Najprościej jest przedstawić kopię dokumentacji medycznej - kopie karty prowadzonej przez lekarza.

Poleć forum