reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podwyższone Crp

Pola90

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Sierpień 2019
Postów
17
Miasto
Gdynia
Odebrałam właśnie wyniki, ulga na sercu bo moje hashimoto ma się nawet dobrze, ale martwi Mnie podwyższone Crp 6,1 norma 5,0 crp czyli stan zapalny, tyle co udało mi się doczytać podwyższony poziom Crp w ciąży jest "normalny" tylko pytanie czy faktycznie tak jest, czy jest to powód do obaw, napiszę że w dniu jutrzejszym mam wizytę u Pani ginekolog.
 
reklama
Całą ciążę miałam crp 10. Po ciąży miałam wielokrotnie robione badania w tym crp i spadło. Ciążę prowadziłam u dwóch lekarzy i obaj twierdzili, że do 10 to w ciąży norma.
 
Do góry