reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podwyższone D-Dimery 35 tc - norma czy powód do niepokoju?

Dołączył(a)
20 Wrzesień 2018
Postów
9
Hejka dziewczyny :) Na wszelki wypadek zbadałam sobie D-dimery. Jestem w 35 tc i za miesiąc cesarka. Oto wynik: 443 ng/mL
Wiem że w ciąży podwyższone D-dimery to norma, ale w necie czytam różne opinie, niektóre kobiety z takim wynikiem biorą zastrzyki przeciwzakrzepowe. Miała któras podobnie?
 
reklama
Rozwiązanie
Ok dziękuję :) Uff bo juz myślałam że coś nie tak. zadzwoniła do mnie pani z labolatorium i mnie nastraszyła że wynik krytyczny, mówię że w ciąży jestem a ona że i tak krytyczny i do lekarze. Ale juz jestem spokojniejsza :)
Naprawdę wynik dobry. Sama zaczęłam panikować w 28 tygodniu jak zrobiłam to badanie. Ale na szczęście mama pracuje w laboratorium to mnie do wizyty uspokoiła. Bądź pewna, że nawet w szpitalu nic by nie zrobili (No przynajmniej w tych szpitalach co ja była). Na mój wynik mówili nawet, że bardzo dobry. Także Twój to rewelacja !
Moje d'dimery odkąd zrobiłam badania w 28 tc są powyżej 1000. Ciążę prowadzę u dwóch lekarzy i obaj uważają, że to norma. Między czasie leżałam 3 tygodnie w szpitalu gdzie też miałam robione dwa razy te badanie też nikt nie mówi, że to źle. Potem byłam w innym szpitalu i tez mi robili to badnie i nikt nie zwracał na to uwagi. Teraz jestem już wprawie 39 tc i dziś robiłam badania na krzrpliwość krwi bo mam pojutrze cc i rowież lelkarz nie zwrócił na to uwagi. Więc z własnego doświadczenia wiem, że d'dimery w ciąży są podwyższone. :)
 
Ok dziękuję :) Uff bo juz myślałam że coś nie tak. zadzwoniła do mnie pani z labolatorium i mnie nastraszyła że wynik krytyczny, mówię że w ciąży jestem a ona że i tak krytyczny i do lekarze. Ale juz jestem spokojniejsza :)
 
Ok dziękuję :) Uff bo juz myślałam że coś nie tak. zadzwoniła do mnie pani z labolatorium i mnie nastraszyła że wynik krytyczny, mówię że w ciąży jestem a ona że i tak krytyczny i do lekarze. Ale juz jestem spokojniejsza :)
Naprawdę wynik dobry. Sama zaczęłam panikować w 28 tygodniu jak zrobiłam to badanie. Ale na szczęście mama pracuje w laboratorium to mnie do wizyty uspokoiła. Bądź pewna, że nawet w szpitalu nic by nie zrobili (No przynajmniej w tych szpitalach co ja była). Na mój wynik mówili nawet, że bardzo dobry. Także Twój to rewelacja !
 
Rozwiązanie
Do góry