reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podwyższone NT -2,8mm

Kapri

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Listopad 2019
Postów
43
Witam, czy są może tutaj przyszłe Mamusie:) u kt wyszło podwyższone NT? U mnie, to aż 2,8mm lekarz stwierdził, ze mam bardzo „wysokie ryzyko” na -ZD😔😔😔kość nosowa widoczna mama 33lata pierwsza ciąża. Będę wdzięczna za każdą informację na ten temat.
——————————-
O ranyyyy po tygodniu czekania Alab zrobił pomyłkę -,mimo wykonania ponownego wyniku testu Papa wyszło źle:(( powiedziano mi, ze gdybym zrobiła pobranie krwi dzień wcześniej zamieściłabym się w widełkach jako - norma. Dla mnie szok. Uważajcie na Laboratoria Alab (a tak ich zawsze chwaliłam):///
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam, czy są może tutaj przyszłe Mamusie:) u kt wyszło podwyższone NT? U mnie, to aż 2,8mm lekarz stwierdził, ze mam bardzo „wysokie ryzyko” na -ZD😔😔😔kość nosowa widoczna mama 33lata pierwsza ciąża. Będę wdzięczna za każdą informację na ten temat.
Te duze ryzyko tylko przez nt stwierdzil?
 
Czy lekarz jest specjalista od USG prenatalnego, ma certyfikat FMF? Zalecił dalsza diagnostykę? To nie jest tak, ze takie usg umie robić każdy ginekolog.
 
Z tego co czytalam norma jest do 5.....a nalezy sie martwic jezeli inne aspekty badania wskazuja na chorobę...plus test Pappa


Lekarz powiedział by udac sie na dodatkowe badania?
 
Tak:( już czekam na wynik Papa, tylko wielu zorientowanych twierdzi iż cały ten test Papa jest do..... a tym bardziej jak wcześniej brałam Dufasten i Luteinę (oszukuje wynik) tylko nie wiem dlaczego lekarze nic o tym nie mówią:((
 
Tak:( już czekam na wynik Papa, tylko wielu zorientowanych twierdzi iż cały ten test Papa jest do..... a tym bardziej jak wcześniej brałam Dufasten i Luteinę (oszukuje wynik) tylko nie wiem dlaczego lekarze nic o tym nie mówią:((
Pappa to statystyka ale pomaga w oszacowaniu gdy w plodzie jest cos nie tak

Ja bralam duphaston miesiac przed zajsciem i do dzis biore 24tc
I pappa wyszla normalna..
 
Ja co prawda zrobiłam tydzień przerwy od tego leku, ponieważ bardzo złe się po nim czuje. Dosłownie jak „narkoman” bez sił, brak apetytu poza tym nawet skóra zrobiła się taka szorstka z zrogowaciała kiedy wcześniej nigdy nie miałam problemów ze skóra. Odnośnie Papa to... i tak będę starała się zrobić Test Sanco(ten test zalecił mi najlepszy specjalista od USG w Wawie)za dużo osób powiedziało mi, ze z Papa to jest nic nie warte badanie:(( oparte na innych niespodziankach przy porodzie tym bardziej, ze u mnie no właśnie (NT) wyszło wysokie:((dziękuje za info
 
Ja co prawda zrobiłam tydzień przerwy od tego leku, ponieważ bardzo złe się po nim czuje. Dosłownie jak „narkoman” bez sił, brak apetytu poza tym nawet skóra zrobiła się taka szorstka z zrogowaciała kiedy wcześniej nigdy nie miałam problemów ze skóra. Odnośnie Papa to... i tak będę starała się zrobić Test Sanco(ten test zalecił mi najlepszy specjalista od USG w Wawie)za dużo osób powiedziało mi, ze z Papa to jest nic nie warte badanie:(( oparte na innych niespodziankach przy porodzie tym bardziej, ze u mnie no właśnie (NT) wyszło wysokie:((dziękuje za info
Ja co prawda zrobiłam tydzień przerwy od tego leku, ponieważ bardzo złe się po nim czuje. Dosłownie jak „narkoman” bez sił, brak apetytu poza tym nawet skóra zrobiła się taka szorstka z zrogowaciała kiedy wcześniej nigdy nie miałam problemów ze skóra. Odnośnie Papa to... i tak będę starała się zrobić Test Sanco(ten test zalecił mi najlepszy specjalista od USG w Wawie)za dużo osób powiedziało mi, ze z Papa to jest nic nie warte badanie:(( oparte na innych niespodziankach przy porodzie tym bardziej, ze u mnie no właśnie (NT) wyszło wysokie:((dziękuje za info

U kogo byłaś na usg w Warszawie?
 
reklama
Do góry