reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• 3.08 o godzinie 14:00 rozmawiam z prof. Jackowską o szczepieniach. Zebraliśmy wasze pytania i działamy. Czy rozwiejemy czyjeś wątpliwości? Zobaczymy. Możecie wpaść na YT Dostęp do YT

Możecie dołączyć na FBMożecie wpaść na YT Dostęp do FB

reklama

Podwyższony wynik Amh

ToTaRuda

Zaciekawiona BB
Hej!
Dziewczyny, lekarz zlecił podstawowe badania, ze względu na przedłużający się czas starań o pierwszą ciążę. Zaniepokoił mnie wynik Amh 7,5 (34lata). Cała reszta wyników (prolaktyna, testosteron, fsh, lh, estriadol tsh plus tarczycowe) jest w porządku. Owulacje mam potwierdzone monitoringiem, progesteron 7dni po owulacji zawsze powyżej 16 ng/mL. Miesiączki regularne co 32-33 dni. Lekarz na podstawie wyników i obrazu usg „raczej” wykluczył PCOS. Ale mi to spokoju nie daje. Co mogę jeszcze zrobic, zbadać, żeby wykluczyć lub potwierdzić PCOS?

Trochę się martwię, że lekarz za wczasu uznal, ze u mnie wszystko ok ze względu na słabe wyniki nasienia partnera. Wizyta u androloga dopiero przed nami, potem 3 miesiace na powtórkę badań. Trochę mnie frustruje ten czas i boje się, ze jak się okaże, że u niego się poprawi to u mnie wyjdzie coś, nad czym można było popracować już wcześniej..
Z gory dziękuje za wskazówki!

reklama
Do góry